Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rákok ti is így vagytok ezzel?

Rákok ti is így vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Rák a horoszkópom. Eleinte nagyon jól kijövök a nyilasokkal, és a skorpiókkal, de mégis közben valahogy úgy érzem, mintha megpróbálnának elnyomni, és teljesen nyomoréknak érzem magam a közelükben, aztán a végén rájöttem, hogy tényleg csak elnyomni és irányítgatni akartak. Ja és a legfurcsább, hogy akárhány nyilast és skorpiót ismerek, a legtöbb egyszerűen nem tud hűséges lenni, sem a barátaihoz, sem párkapcsolatban(jó egy nyilas embert ismerek, ő a barátaihoz és a párkapcsolatában is hű maradt), pedig a horoszkópok szerint a mérlegek a hűtlenek. A másik fura észrevételem, hogy akárhány horoszkópú férfi emberrel találkoztam, többnyire egyiket sem érdekeltem, de a mérlegek valahogy mindig megtaláltak, és rám szálltak.. Sok fiú csapta már nekem a szelet, de talán egy-kettő nem volt mérleg. A vízöntőknél pedig azt tapasztaltam, hogy nagyon önfejűek, de a rákok tudnak rájuk hatni. Bár nem mondják ki, hogy ha igazuk van (a rákoknak), legbelül tudják, és eszerint változnak. Én ezt vettem észre.. Szerintem tényleg van valami a horoszkópban, de szerintem néhánynál összecserélhették a jellemzést. Ti hogy látjátok?

2013. márc. 18. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Én is rák vagyok (nő,22) és a mérlegekkel hasonlóképpen jártam. Soha többet nem kezdenék ki egyel sem, nagyon nehéz természetűek ugyanúgy a párkapcsolatban, mint normális, mondjuk testvéri viszonyban.

Bátyám mérleg, és hihetetlenül önfejű tud lenni, és gyorsan felkapja a vizet. Aztán találkoztam egy mérleg sráccal, hát, ő még annál is rosszabb volt. A végtelenségig gyerekes volt, úgy éreztem én vagyok a 2. anyja. Hát köszi, én nem gyereket akartam egyből. Aztán mikor arra került a sor, hogy kész vége, ennek semmi értelme, nagyon erőszakos lett, és ami a legfurcsább, belőlem is kihozta a dühöt mérhetetlenül (pedig én nyugodt természetűnek mondanám magam). Szóval mérleggek soha többé!

Állitólag a halakkal és a skorpiókkal kéne jól kijöjjünk. Hallak párom is volt hosszabb ideig, aztán se szó, se beszéd, lelépett egy másikkal (szintén halak lánnyal).. Szóval no komment. Hallakat se lássak többé :)

Próbáltam még másokkal is, de mindegyik már az ismerkedés szintén kifújt: oroszlán (soha semmi nem elég jó neki - te sem) ikrek (gyerekes és hűtlen) bika (hm hm, rájuk nem is tudok megfelelő szót találni.. talán nagyképüek egy kicsit) Áh... nehéz ügy a párválasztás :)

Skorpiót nemigen ismerek, kivéve apukámat :) Anyum viszont rák, szóval nekik nagyon bejött a rák-skorpió.. 25 éve együtt, és soha mégcsak nem is vitáztak :)

Lassan-lassan, de én is megtaláltam a hozzám illőt: ki másban mint egy szintén rák pasiban. Tökéletes harmónia mindenben. Csak igy tudnám magunkat jellemezni.

2013. márc. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi is Rák- Rák páros vagyunk, már 26. éve.:)

A többi jegyről nincs tapasztalatom.De van egy pár jegy,amit a nőkben se kedvelek...a mérlegeket, ikreket...

2013. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Rák pasi vagyok!

Nekem a nyilas csajokkal csak a baj volt. Nagyon igaz hogy hűtlenek. Egy pasiért képesek simán otthagyni a barátokat, és egy jo buliért a pasit.

A Skorik sztem nem elnyomóak. Barátként és kapcsolatban is nagyon hűségesek!

A mérleg imád bulizni, pasizni/csajozni, nem hűséges tipus. Hihetetlen akaratosak de náluk a barátság sokkal előrébb van egy kapcsolatnál...

2013. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

én is rák vagyok. A skorpiókkal nekem is bajom van..


Mellesleg én a kék szemű emberekkel vagyok úgy, hogy minden kékszemű ember tett már velem rosszat..

(bocs ez off volt)

2013. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. márc. 23. 22:15
 6/12 anonim válasza:
Igazából a mérlegek mikdenkinek csapják a szelet,mindig flörtölnek,mindig ígérgetnek,de nem kell komolyan venni mindig,én ikrek vagyok és legjobban a mérlegeket kedvelem.Nekem van rák ismerősöm,akinek skorpió volt a barátnője,és ott is ez volt,elnyomták.van olyan rák ismerősöm,aki most egy nyilas lánnyal van együtt jó ideje,és nagyon jól megvannak,viszont egy nyilashoz szerintem határozottabb személy kell.De szerintem nem a horoszkópot kell nézni,az ember jelleme nem ezen múlik,én ikrek vagyok,igaz rám a nagy része,de sose csalnám meg a barátomat,és elvileg nem illek össze a rákokkal,mégis akivel eddig a legboldogabb voltam rák volt,de kiderült,hogy 2 lánnyal is kavart egyszerre a hátam mögött,pedig igazi érzékeny,kedves,romantikus,talán pont ez volt a baj,hogy soha nem akartam elnyomni,irányítani:)
2013. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Te nő vagy???

2013. ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen nő vagyok. És köszönöm szépen a válaszokat!:)
2013. máj. 7. 21:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Sejtettem. A rák nők eléggé mások, mint a rák férfiak. Ahogy a nyilas nők és nyilas pasik is. És míg a rák férfi csodálatos páros a nyilas nővel, addig a nyilas pasit kicsinálja a rák nő, és még azt hiszi ővele szemetek. Kicsit több megértés kell mindkét részről, de főleg a rák részéről, és akkor a nyilas sem fog elzárkózni.
2013. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. De igazából fiúkkal csak 2 mérleggel volt eddig dolgom.. A másikkal még tart a kapcsolat.. A többi mind lány.. De valahogy velük nem jövök ki.. Meg az ikrek nők is nagyon pikkelnek rám valamiért, és a legtöbbjük nem is ismer, de beszólogat..:/ A nyilas barátnőim elhordtak minden ...nak a hátam mögött.. A skorpiók pedig elvették a barátaimat és mindenkivel összeuszítottak, a szemembe meg játszották a jó barátnőt.
2013. máj. 8. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!