Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A karúszó fenntartja a gyereke...

A karúszó fenntartja a gyereket a vízen?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a mellény jobb
2013. jún. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tekintve,hogy arra van kitalálva

én kicsiként azt bírtam a leginkább, a mellény zavart, bizonyos kor után úszógumin pedig csak ülni voltam hajlandó

2013. jún. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zabmester ***** válasza:
Fenntartja, de meg kell tanulnia használni. Ennek is van egy technikája. Emlékszem, amikor a fiam kinőtte a bébiúszógumit, és elrohantunk venni valamit, amivel tud pancsolni, és csak karúszó volt (ja, meg valami tízezres csodaúszógumi), akkor vettünk neki egyet. Először nem nagyon tudott vele mit kezdeni, kellett két nap, hogy megtanulja, hogy a fejét hogyan tartsa kint a vízből. Aztán persze kapott úszógumit később, mert kényelmesebb volt neki, de most már tavaly óta (akkor volt 4 és fél éves) visszük mindkettőt, és attól függ, melyiket használja, hogy mihez van kedve. Karúszóval tök jókat tud vízbe ugrálni, meg hasonlókat :)
2013. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!