Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet venni egészségügyi...

Lehet venni egészségügyi csomagot kisgyerekeknek?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amiben minden benne van ami apró kis sérülések kezelésére jó. Amit beteszek az autóba és mindig kéznél va,ha megyünk valahova. És most nem a klasszikus autós eu. csomagra gondolok, hanem direkt gyerekeknek való.
2013. jún. 16. 11:55
 1/7 Kerria ***** válasza:

Én sajnos ilyenről még nem hallottam, mi állítottuk össze ezt a csomagot a gyerkőcnek.

Falunk lakunk, és a Patikus kedvesen segített, mi az ami kell, és mi az ami "felesleges". Persze semmi sem felesleges, csak nem akart ész nélkül eladni mindent...

2013. jún. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma láttam az Aldiban vagy Lidl-ben, már nem emlékszem, melyikben. Akkora méretű, mint egy férfi autóstáska.
2013. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kerria ***** válasza:
Na akkor járok egy kört én is az említett helyeken... kíváncsi vagyok, hogy "gyárilag" mit tettek bele. Köszi 2-es :)
2013. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ha valaki megtuja mi van benne ill. hol lehet kapni, írjon!

És a patikus miket tanácsolt?

2013. jún. 17. 08:08
 5/7 Kerria ***** válasza:

Patikus:

Betadin oldat- mint fertőtlenítő (és nem csíp)

Bepanthen Plus- hámosító, gyorsabban gyógyuljon a seb

Sebtapasz- ő a vízben is használhatót javasolta, az állítólag nehezebben jön le

Germicid-c- lázcsillapító kúp (hűtőben tárolandó, de ha nyaralni megy az ember nem árt ha van)

Nurofen szirup- fájdalomcsillapításra

Kullancskiszedő készlet

Normaflore-probiotikus

Szén tabletta (3 éves kor felett!)

Fenistil csepp és krém (csípésekre, tünetcsökkentésre)

Lázmérő


Így hirtelen ezek jutottak eszembe, de majd előkeresem a listát, mert van amelyikhez több infót is mondott

2013. jún. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kerria ***** válasza:

Illetve, amit a 2-es válaszoló írt:


Aldiban-utazópatika:

[link]

2013. jún. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyos vagy!
2013. jún. 17. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!