Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen hőségben mikor merészked...

Ilyen hőségben mikor merészkedtek ki udvarra, játszótérre kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz bent tartanom a lakásban, folyton menne az udvarra. De nem maradna meg azon a kis helyen, ahol árnyék van. Miket csináltok? 2 éves
2013. jún. 17. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:

10-12-ig játszón vagyunk,aztán 4-fél5-től 6ig.

Bent alszanak,délelőtt meg azért nem tudunk kimenni korábban,mert főznöm kell.

2013. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14 hónapos a lányom,reggel 8-10 között kint játszik,aztán 4 óra után,amikor árnyék van kiviszem! Általában homokozni szokott,sétálgat vagy pancsol a medencében! :)
2013. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi olyan 3 körül megyünk ki udvarra, akkortól elég nagy része árnyékos, a játszónak is van egy árnyékos része, ott megmaradna kicsit, de oda most nem megyünk. Kint már vár a pancsi víz. 4-töl a fele az udvarnak árnyékos.
2013. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk nincs kertünk így pancsizás kizárva.

Ilyenkor mikor beköszönt a hőség jön el az hogy reggel 8-10 ig intézünk mindent odakint (5.5,4 és 1.5 évesek) illetve délután 4 után.

Ez a nagyobbaknak összhangban volt az ovival is (most már mondjuk a héten vége az ovinak) meg az alvásukkal is .

Én se tudom őket árnyékban tartani és 10 után iszonyú hőség van, ők se érzik már jól magukat kint.

2013. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi most építkezünk, felújítunk, a gyerekeket nem tudom bennt tartani, hisz nekem is muszáj kinnt lennem. Játszanak, bejönnek, megpihennek, újra kimennek. Szalmakalap, egy szál gatyó, naptej, sok víz. kutya bajuk napok óta. Nem állhat meg az élet, ha már így alakult, hogy ilyen meleg lett. Ráadásul gazdálkodunk, itt a rengeteg állat, azoknak folyton kell a víz, a picikre figyelni, ventillátort ide oda helyezni. ez mind idő és 2 óránként muszáj rájuk nézni, intézni a dolgaikat. Most bejöttünk ebédelni, megülni pár percre, de nemsokára itt vannak a kőművesek újra, menni kell kifele. Gyerekek segítenek amiben tudnak:)
2013. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen napos udvarom lenne, vennék egy jó nagy árnyékolót.

Nehogymár bent tartsd a gyereket egész napra.


Mi panelban lakunk, játszótérre járunk, 11-re ér ide az árnyék, úgyhogy 9 fele megyünk le, 11 fele hazajövünk, akkor úgyis jönnénk, mert jön az ebéd és az alvás.

Délután 4 után megyünk le újra.

2013. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én in gondolkodom, milyen árnyékolót tehetnék ki, csak az a bajom, hogy nem maradnak meg 3 percnél tovább egy helyen.
2013. jún. 17. 16:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Kis kalap a fejére, az udvarra egy nagy napernyő és figyelj rá, hogy igyon eleget. Dél fele be, zuhany. ebéd alvás. Aztán az ernyő alá, valami, amiben pancsolhat, homokozhat, vagy akár egy pléd a kedvenc játékaival. Ha levegős az udvar, nem lesz baj :).

3 éves az enyém. Tavaly még fényvédő(35 faktoros) kalapban és pólóban járattam a legfórróbb napokon, idén már magától húzódik az árnyékba :).

2013. jún. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!