Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit kérdeznétek/miről...

Ti mit kérdeznétek/miről beszélgetnétek első alkalommal egy ovis kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Először megyek vigyázni rá, és nem tudom hogy miről beszélgessek vele azon kívül, hogy mi a kedvenc játéka..?!

2013. jún. 9. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én gyerekemből indulok ki, akkor nem kell ezen gondolkodni, mert egész nap be nem áll a szája.
2013. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább játszatok majd. Nem hiszem, hogy egy óvodás korú gyereket lázba hozza egy kanapén ülős beszélgetés. :)

A közös játék során pedig úgyis jönnek majd a témák, ezen ne aggódj!

2013. jún. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, persze, csak haza kell vinnem, így az úton gondoltam kitalálhatnék vmi jó témát
2013. jún. 9. 23:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy

-mi a jele?

-van-e barátja, ha igen, hogy hívják

-mit szoktak az oviban játszani

-tud-e verset/éneket, amit az oviban tanultak

-mit szoktak az oviban enni?

-szokott-e az oviban aludni?


Sok sikert:)

2013. jún. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Húú, hát szerintem az ovis kérdések kiakasztják a gyerekeket. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. :) Ha ilyesmiket próbálok kérdezni, mindig unott válaszokat kapok.
2013. jún. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!