Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiamnak reggel óta...

A kisfiamnak reggel óta csikar a pocija mit javasoltok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
az oviiban többen is elkapták ezt a hasmenéses hányásos vírust. szerintem a fiam is ezt kaphatta el. reggel óta csikar a pocija és fel is van puffadva kicsit. görnyed össze szegényke. megnyomkodtam a pociját aztán pukizott párat, de utána is nagyon fáj neki. csak holnap rendel a doki addig valami javaslat? gyógyszert egyenlőre még nem szeretnék adni neki. hányni még nem hányt és nincs is hányingere egyenlőre!
2013. jún. 18. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Espumisan csepp, normaflore vagy más probiotikum
2013. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
espumisant nem adhatok neki allergiás rá! :( normaflore-t köszönjük megpróbálom!
2013. jún. 18. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Sima édesköménymag teát itass vele. Mindjárt feloldja a puffadást. A pár hónapos kisbabámnak is csak ez segített.Az espumisan és társai elbújhatnak.

Lehet filtereset is venni nekem naturlandos van itthon és van csecsemőteában is granulátumos 1 hetes kortól adható az van ráírva. Mivel a te gyermeked már nagyobb gondolom többet kell megitatnod vele. De hidd el nagyon jók ezek. :)

2013. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) itattam vele bocsi hogy most válaszolok de végül is felhívtam az orvost és kijött hozzánk igazam volt elkapta azt a fránya vírust! :( de köszönöm a választ :)
2013. jún. 18. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
szegényke :( jobbulást neki ...
2013. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. jún. 19. 00:49
 7/7 A kérdező kommentje:
szegénykét alig tudtam elaltatni egész este hasmenése volt :(
2013. jún. 19. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!