Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért beszél a 3 és fél éves...

Miért beszél a 3 és fél éves fiam állandóan kiabálva? Vagy ez életkori sajátosság?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én 3,5 éves lányom is folyton kiabálva beszél. Szerintem ő megszokta, hogy az oviban ordítani kell, hogy meghallják a hangját. Én már sokszor leteszteltem, szerintem jó a hallása, csak ezt a magyarázatot találtam rá.
2013. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is a hallására gondoltam először. Érdemes lenne megnézetni.
2013. máj. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
elvileg jó a hallása,ha suttogok,azt is meghallja.bölcsis,lehet,hogy ott is ordítani kell.
2013. máj. 16. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:

enyém is óbégat egész este hétköznap...

hétvégén normál hangon beszél. én az ovira fogom, 30 gyerek biztos nagy zajt csap :)

3 évesen nézték a hallását, gondolom nálatok is, a státusz része... :)

2013. máj. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keresztfia is így beszélt hónapokig,végül kiderült,hogy rossz a füle! Azóta tubus van a fülében ,de még így is néha ordít! Szerintem érdemes lenne elvinni fülészetre!Biztos,ami biztos!
2013. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3 éves a kisfiam, most kezdett családi napközibe járni. Amióta beszél (azaz elég régóta), nagyon hangosan kiabálni, ez nála a lelkesedés, az öröm, jókedv jele. Néha rászólunk, és mostanában már néha sikerül kis ideig kontrollálnia a hangerejét.

Nálunk senki sem hangoskodik, kiabál, normális hangerővel szoktunk beszélgetni, nincs háttérzaj sem. A kisfiam hallása tökéletes, sőt még kicsit érzékenyebb is, mint kellene (olyan hangokat is meghall, amit én nem veszek észre, pl. légyzümmögés, távoli repülő zúgása).

Tehát én úgy gondolom, ez életkori sajátosság plusz az egyéniségének része.

2013. máj. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az en fiam (4 es fel eves) is hangosan beszel. En mindig raszolok, mert magyon idegesito, plane este, amikor a huga mar alszik. A fule jo, igy en is arra szavazom, hogy az oviban szokjak meg.
2013. máj. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!