Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyöngyfűző készletet...

Milyen gyöngyfűző készletet vettetek a gyereketeknek először? Mennyi idős volt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Én még nem vettem, viszont volt ilyen golyóvezető játékunk:


[link]


Ezt szétcsavaroztam és vettem szép színes cipőfűzőt hozzá. Két éves.

2013. jún. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak annak idején ilyet vettünk, pontosan nem tudom, mikor, de nem volt még 3 éves.

[link] Ezek elég nagy méretűek, kezdetnek pont jó volt. Mivel fiú, másfajtát nem is kapott, ebből is csak kígyót fűzött, meg nekem nyakláncot.

Kislányom még kicsi hozzá, de neki ilyet tervezek venni a meglevőt kiegészítve: [link]

2013. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mentek a zöld kezek :-).
2013. jún. 20. 22:14
 4/4 anonim ***** válasza:
En szeretem a kezzel keszitett dolgokat. Meg kicsi a lanyom, de itt egy tipp hs erdekel: so-liszt gyurmat keszitesz hazilag, olyan format keszitesz amilyet akarsz, egy ceruzaval atbokod, ily lesz benne lyuk. Kiszaritod a napon, nehany napig eltart, sutot meg nem probaltam, lehet ott is kiszarithato. Ha kesz ki lehet festeni, ha megszaradt a festek lelakkozod es kesz is mar csak egy cipofuzo kell. Es ha ezt a gyerekkel egyutt csinalod akkor tobb napos program is biztositva van, es szerintem ertekelni is jobban fogja.
2013. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!