Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évessel Balaton parti...

3 évessel Balaton parti sátrazás, vagy bungalló, faház? Konkrét kempinget írnátok, ahová szoktatok járni, vagy már jártatok, és jó volt kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

Idén már nagyon szeretnék elmenni pár napra, de nem tudom hogy a kicsit rakoncátlan majdnem 3 éves kislányommal ez mennyire lenne élvezetes, írnátok a tapasztalataitokat?

Olyan helyre szeretnék menni, ahol nem néznek ki, ha a gyerek néha visít egyet, vagy hancúrozunk, és közben nevetgél...gondolom egy kempingben a fiatalok buliznak, a gyerekek is jobban lazán lehetnek, mert ott ez megszokott dolog, azért gondoltam...

köszi



2013. jún. 21. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora gyerekkel olyan ház jó, ahol benn van a fürdőszoba és esetleg pici konyha.

Nézz körül a Balatontourist honlapján.

Nem fog kinézni senki sehonnan.

2013. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi par napja voltunk tamasiba szinten kempingben 21hos iszonyatosan hisztis es akaratos lanyommal :) Elso nyaralas volt. Allandoan csak furodni akart es amikor meg nem,akkor aludt. Kiszivta a viz,nem volt kedve a hisztihez. Persze megveto tekintetek mindenhol vannak...... Dehat akinek nincs gyereke az nem tudhatja... 3napot voltunk es szupi volt. :)
2013. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi tavaly Balatonföldváron voltunk kempingben, itt:

[link]

Van lakókocsi, de lehet sátrazni is. Igaz akkor még csak várandós voltam, de jó volt.

A másik balatoni kemping, amit szeretek (és a Balaton környékének szerintem legjobb kempingje), az Badacsonylábdihegyen az Eldorado Camping:

[link]

Egyébként én simán mennék a gyerekkel, mi július elején a 9 hónapossal fogunk a Magyar Szigeten sátrazni, de lehet, hogy elmegyünk pár napra Balatonföldvárra is (valószínűleg szintén sátorral). :)

2013. jún. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
sziasztok, köszi a válaszokat, nagyon jók ezek a helyek amiket ajánlottatok, de mi Bp-ről mennénk, ezek nagyon messze vannak, kicsit közelebb gondoltam, a Balaton Bp. felőli vége részén, ha esetleg még vki benéz ide..:-))
2013. jún. 22. 12:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Én faházba menék bp legközelebb balatonfűzfö van .
2013. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is Bp-ről megyünk, nincs messze sem Földvár, sem Badacsony főleg autópályán. :)
2013. jún. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ezt tegnap találtam,nagyon jó lenne elmenni,de gyorsan kell gondolkozni,mert holnap le jár...

[link]

2013. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Balatontouristnak van egy csomó kempingje, nézd végig a honlapot, van Siófok, Szabadi, Alsóörs...
2013. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az alsóörsi Europa kemping amit keresel. :) Szinte csak családok vannak. Mi is voltunk 2 éves kislánnyal és 5 éves fiúval. 3 nap után szoktak 30-40% kedvezményt is adni. így egy hét sátorozás kijön kb 30000 HUF-ból www.europakemping.hu
2013. júl. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!