Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Házi praktika melegkiütésre?

Házi praktika melegkiütésre?

Figyelt kérdés
MA reggelre pöttyösödött ki 5 éves kislányom teste, a háziorvos elocom kenőcsöt írt fel rá. Tusoltattam is, de van esetleg valami bevált házi gyógymód erre? Kamillás lemosás esetleg? Itthon csak bugyiban van a 28 fokos lakásban, de az oviban csak kell ruhát adnom rá.
2013. jún. 21. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Amit az orvos írt az nem jó?
2013. jún. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem tudok nagy hatásról beszámolni, ma írta fel és csak 1-szer kell kenni egy nap, de gondoltam, ha van természetes gyógymód, akkor inkább azt használnám. Persze bekentem a kenőccsel is, de bevált praktikának nagyon örülnék.
2013. jún. 21. 18:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem az a tapasztalatom, hogí akkor pöttyösödik ki a lányom, ha nincs rajta ruha, ami felszívja az izzadságot, így nekem bugyiban, és kis vékony pamut atlétában van, így kevésbé pirosodik ki...


De annyira durva, hogy krém kell rá? Mert nekem ha ki is jön, elég randa, de reggelre elmúlik neki nagyjából...amikor meg bejön az első hűvösebb nap, akkor azonnal eltűnik..

2013. jún. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Még csak ma reggelre jött ki, de tele van a kis teste, a doki ezt adta rá 1-szer kell kenni 1 nap mást nem mondott.

Itthon ő is csak bugyiban van. A tusolástól mintha halványulna....

2013. jún. 21. 18:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szteroidos krémet írt egyszerű melegkiütésre???

Menjen az ilyen doki a jó édes anyjába!


Magától is elmúlik, ne tedd tönkre a bőrét feleslegesen.

Tartsd a lehető legszárazabban a bőrét, szokták még javasolni az enyhe hintőporozást.


A lányomon is kijött 3 napja, de nem kenek rá semmiféle szteroidot, elmúlik magától is.

2013. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De az egész teste tele van vele. Nem igazán vakarózik, ma többször tusoltattam javított a dolgon, de meglátjuk, mi lesz reggelre. Ajánlották a kamillával való lemosást, zuhanyzásnál kipróbáltam, meglátjuk az eredményt holnap. Délután be is lázasodott, de az már elmúlt, azóta minden ok a hangulatával is., eszik, iszik. Remélem, hamar túl leszünk rajta. Mi a jobb a lakásban, ha pamutatlétában van, vagy ha csupasz felsővel?
2013. jún. 21. 22:16
 7/8 Anya1 ***** válasza:

Magától is elmúlik, seíit a több zuhany és a kamillás hintőpor-nem kell rá krém...

Jobbulást!

2013. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

atlétában jobb, az felszívja az izzadságot, attól jön ki...

de ma már biztos jobban vagytok? :-))

2013. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!