Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Debrecenben vagy Nyíregyházán...

Debrecenben vagy Nyíregyházán tudtok ajánlani gyerek fül orr gégészt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Debrecenben a Klinikán van Dr.Papp Zoltán.

Ő nagyon jó szakember!Nyugodt szívvel ajánlom őt!

2013. jún. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Én tudok ajánlani egyett de az nem debrecemben és nem is nyiregyen van hanem amerika
2013. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én tudok egy gyermek fül orr gégészt de az nem Debrtecenbe van és nem is Nyiregyenvan hanem Ibrány és Nagyhálászközt egy kis korházban ...ott nagyon jó az orvos igazán kedves...az én gyermekemet is oda vittem mert ő úszik és sokszor fájalja a fülét ..igazán jó győgyszert/fülcsepppet írt fel neki és nagyon jól használt ..Mindig oda viszem el Neked is ajánlom!
2013. jún. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amerikáig azért nem szeretnék elmenni, remélem akkora baj nincs :) viszont kedves 3., ha priviben elküldenéd nekem a nevet és az elérhetőséget, akkor nagyon megköszönném.
2013. jún. 27. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!