Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerek első ovis farsangi...

A gyerek első ovis farsangi bulijára tigris akar lenni, hol tudnék neki venni Tigris jelmezt? Debrecenben vagy Nyíregyházán? Vagy esetleg magam hogyan készíthetem el neki?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez oroszlán: [link]


Én vennék egy narancssárga harisnyát, narancssárga pólót, és egy vastag alkoholos filccel becsíkoznám. Papírból maszkot, és farkincát vágnék.

2012. febr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy a dózsagyörgy u. mögötti utcánál néhány éve volt egy jelmezkölcsönző Nyíregyházán. Ahogy a Korzóból jössz a fru-fru felé el kell juss addig a pontig amikor egy kisutca kettévágja az utat (másik oldalt a Zenor van a sarkon, ezen az oldalt nem tudom mi). Ezután a kisutcánál befordulsz és egy csücsökhöz jutsz el, így tudsz a párhuzamos utcára eljutni. Ehez közel kell lenni egy jól láthatóan feliratozott jelmezkölcsönzőnek ahogyan haladsz visszafelé csak mostmár a párhuzamos úton, Itt többnyire gyerekjelmezek vannak. Kirakatból látni fogod... Remélem még megvan és megtalálod;)
2012. febr. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vatera, teszvesz, de az első válaszoló nagyon jó ötletet mondott!
2012. febr. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszadó ötlete nagyon jó, mert amiket lehet kapni tigris jelmezek, azok egyberészesek és meleg is, meg nehéz benne pisilni. Mi malackára gondoltunk, de ezért elvetettük, mert nálunk egész nap jelmezben vannak.


De, ha nagyon ragaszkodtok hozzá, akkor tényleg, tesz-vesz és vatera.

2012. febr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!