Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szeretnek venni a 26 honapos...

Szeretnek venni a 26 honapos kisfiamnak egy uj gyerekulest es nem tudomn eldonteni hogy melyiket? Ami most van cseppet sem kenyelmes es nem is annyira biztonsagos.

Figyelt kérdés
Ezert ez lenne a legfontosabb hogy biztonsagos legyen olyan kozep arkategoria erdekelne.
2013. jún. 24. 01:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nézd meg az ADAC teszteket!

Ez egy 2013 teszt, belinkelem neked.

Ha igazán biztonságos ülést szeretnél, ami szerintem is nagyon fontos akkor böngészd ezt át.

Mi Németországban élünk, és én előszőr ezt a teszt oldalt néztem meg , és azután vettem meg az ülést.

A miénk Cybex pallas 2 fix.

A cybex üléseket, lehet variálni,és a lányom imádja, mert nem kell bekötni az ülésbe hanem előtte van egy pajzs és azzal kötöd be. Minnél nagyobb gyereknek vásárolsz ettől a cégtől annyál olcsobb az ülés.

Remélem tudtam segíteni.

Teszt oldal: [link]

2013. jún. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom valaszodat megneztem hogy melyik van nektek es tenyleg jol nez ki.Probalom atnezni melyek azok amelyek jo biztonsagot igernek mi is kulfoldon elunk es hosszu utakat kell megtenni neha.Csak azt nem tudom hogy melyik sulycsoportot jobb valasztani kisfiam 15kg es van a 15-36 es a 9-36.Segitenel?
2013. jún. 24. 09:57
 3/5 A kérdező kommentje:
A tegnap olvasgattam a RÖMER Kid Plus SICT es a Recaro Monza Seatfix csak hogy ezeknek nincs semmi elol mint a tieteknek
2013. jún. 24. 10:12
 4/5 anonim ***** válasza:

A Römer Volt nekünk is , de én lecseréltem a Cybex-re mert az öv rész kicsi Volt amikor kabátba jártunk.(Most nyárra meg kínötte volna.)

A lányom most 15 kg és nekünk a 9-36 kg -os van meg éppen azért mert még kicsi és kell neki elől a pajzs.

Most ha pajzs nélkül használom, akkor még a biztonsági öv vágja a nyakát szóval kell még neki a pajzs rész.

Azt is nézd , hogy elég magas legyen a gyerekülés , mert ha nem lát ki az Sem jó.

Én azt ajánlom, hogy menj el boltba és próbáld bele a kisgyereket,és akkor meg tudod nézni, hogy megfelel-e a feltételeidnek.

Amúgy interneten általában olcsóbban meg tudod venni mint a boltokba.

Jó keresgetést kívánok,én kb 3 hónapig vadásztam néztem míre megvettem:)

2013. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos sikerult egy nagyon jo uzletet kotni azt hiszem Recaro Monza Seatfixnel maradunk igaz hogy probalni nem tudjuk de remelem hogy jo lesz prrrr interneten rendelem majd meg es juliusba kapjuk majd meg.Az ami most van annal biztosan 1000x is jobb.A kisfiam eleg nagy meret :)))) az o magassagahoz a gyerekek 4evesek igy remelem hogy majd nem fogja bantani az ov.Nagyon szepen koszonom a ram szant idodet
2013. jún. 24. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!