Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvinnel egy ket eves gyereket...

Elvinnel egy ket eves gyereket a vidamparkba?

Figyelt kérdés

Iden anyukam kitalalta, hogy ott tartja a szuletesnapjat.

Viszont en nem tartom jo otletnek a vidamparlot a ket eves lanyom szamara.

Egyreszt kicsi hozza, akarhogy is nezem, masreszt iszonyatos tomeg van, harmadreszt semmire se tudna felulni, mert a szulok nem mehetnek be a gyerekekkel, raadasul terhes vagyok igy szamomra 100% kilove a mulatsag.


2013. jún. 24. 01:46
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
A vidámparki játékokra a kicsi még nem ülhet fel, és nem lepne meg az sem, ha ordítana, mert megijed. Anyukád igazodhatna egy kicsit igazán.
2013. jún. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Nekunk is 2 eves a kisfiunk. Iden voltunk olyan parkban ami szafarival egybekotott( minket ez erdekelt)...egyetlen "hintara" sem ult fel, pedig volt egy kulon reszleg csak kicsiknek. Szerintem sem helyes a vidamparkba vinni a Kicsidet. Ijeszto, hangos.
2013. jún. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az enyém tuti nem ijedne meg - nagyon szereti a társaságot, a nyüzsgést és az újdonságokat -, viszont végighisztizné, miért nem mehet, próbálhat ki és kaphat meg minden mást, amit csak épp meglát, ahelyett a pár biztonságos helyett, amit mi kigondoltunk neki, hogy majd élvezi. Ha mondjuk lenne egy nagyobb tesó, aki miatt elmennénk, elvinném, de így csak kiszúrás mindenkivel és egy két éves számára szerintem még annyi minden más "nagy élményt" ki lehet találni.
2013. jún. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Simán elvinném, semmi baja nem lesz.

Vannak játékok, amire felülhet, ott a Mesehajó például, direkt kicsiknek.

2013. jún. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
még nem feleslegesnek tartom,nem azért mert nem élvezné,mert ebben a korban egy hintaló is nagy élvezet,de felesleges pénzkidobás,az ő életében ezek még nem számottevő élmények,bárminek örülnek ami más inger,ahol ti is ott vagytok.
2013. jún. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Inkább állatkertbe vagy játszóházba vinném.


Vidámpark nem, abszolút nem.

2013. jún. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vinném, teljesen egyetértek Veled...
2013. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ugyan én nem vagyok anyuka még jó pár évig, így a válaszom annyira nem mérvadó, de egyetértek Veled.

még nagyon kicsi, valószínűleg nem élvezné, nagyon korlátoltak a lehetőségei, ráadásul Neked sem lenne értelme elmenni...

2013. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kicsi még a vidámparkhoz szerintem...

Inkább ide vidd el,kisfiam imádja!

[link]

2013. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!