Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor tudja már egy gyerek...

Mikor tudja már egy gyerek rendesen megmosni a fogát? 4 évesem hagyja, hogy én mossam neki, de ő csak elbohóckodja.

Figyelt kérdés
Esetleg elektromos fogkefével rávehetném, talán az tetszene neki.
2013. jún. 24. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 és fél éves múlt és képes egyedül rendesen megmosni a fogát, csak egy kis átdörgölés szükséges a részemről biztos, ami biztos alapon. Szóval 4 évesen már bőven tudhatja.
2013. jún. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
2 és fél éves fiam egyedül mos fogat rendesen.Együtt mossák a fogukat a 6 és fél éves bátyjával reggel-este.Bár a nagyobbik is kb 2-2 és fél éves volt amikor már egyedül sikerült neki.Ha kötelező jellege van, lehet azért bohóckodja el.Én pl soha nem mondtam egyiknek se, mivel a gyerekek mindent utánoznak, gondoltam ezt is.Szóval fürdés után (mármint a gyerkőc fürdése után) rászoktam h akkor álok neki fogat mosni.Persze jött is, h ő is, ő is:)) kapott fogkefét, fogkrémet én pedig nem szóltam semmit hanem lassan és nagyon látványosan sikáltam a fogamat, h lássa hogy csinálom és utánozza ha akarja:) persze h akarta:) szerintem ha magyaráztam volna neki h így meg így KELL vagy erőltetem nehezebben ment volna.bár ki tudja:)
2013. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!