Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A te gyerekedet mekkora láz...

A te gyerekedet mekkora láz "üt ki"? Mennyi idős? Baj ha nem fekszik?

Figyelt kérdés

3,5éves lányom lázas. Persze voltunk orvosnál(torokgyulladás),de ha nem lenne lázas észre sem lehetne venni hogy beteg. Most 38,2 a láza de nagyon jól elvan,nem is nyűglődik. Kapott lázcsillapítót. Hiába mondom hogy pihenjen,most is nyaggat hogy menjünk ki.

Este volt 39fok,és a felett akkor már csak feküdt inkább,de sokat mászkált is.



2013. jún. 24. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk változó, van hogy 37.0-nál meg akar halni, máskor meg 38,5-nél mászkál. 39-nél azért már csak fekszik.
2013. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kerria ***** válasza:
Hőemelkedésnél mindig bamba szegénykém, akkor teljesen kész van, ha láza van akkor meg ugyanúgy pörög, mintha semmi baja nem lenne. (39-nél eddig nem volt magasabb neki)
2013. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ahogy visszaemlékszem hiába voltam lázas, hiába volt olyan, hogy alig kaptam levegőt annyira tele volt az orrom mindig pörögtem.


De máig nem szokásom feküdni mikor beteg vagyok. 1 alkalommal volt olyan, hogy kiütött de akkor is 17 voltam.

2013. jún. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39,2-vel vittem dokihoz, akkor azt mondta milyen kis virgonc. 39,5-nél már fekszik.
2013. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39-nél már bágyad, addig jól van. Most esett át a mandulagyulladáson..
2013. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

85,5 felett nyűgösödik, de akkor sem lassul...

2 éves múlt márciusban

2013. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!