Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen van szüksége...

Mennyi idősen van szüksége egy gyereknek rendes íróasztalra?

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amikor iskolás lesz.
2013. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Nagycsoportos korától.
2013. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Amikor iskolás lesz .
2013. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

mikor lesz otthoni leckéje


spec a nagylányom 11 éves és itthon nem tanul max verset ahhoz meg nem kell asztal neki :-)

minden leckét megcsinálnak a suliban haza nem hoznak

2013. jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdi az iskolát
2013. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Elvileg akkor, amikor már van leckéje. De pl. a barátnőmék beruháztak a szép kis tanulóhely kialakításába, a gyerek meg a konyhaasztalnál írta a leckéjét, mert miközben az anyja főzött, ott üldögélt mellette inkább. Egész alsóban ez volt..


Az enyémeknek nem volt, amikor az elsős nagyobb lett, úgy gondoltam, hogy menet közben meglátjuk, mire van szükség. Na ők sem szerettek elvonulni, inkább együtt a nagy ebédlőasztalhoz telepetek. Kis helyet biztosítottam a tanszereknek, de ennyi.

2013. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 zabmester ***** válasza:

Szerintem amikor elkezdi az iskolát. Legalább is nálunk így lesz. Idén megy nagycsoportba a fiam, jövőre kap íróasztalt (emlékszem, ez nálam is így volt gyerekkoromban).

Az az opció nálunk nem játszik, hogy majd a konyhában, mert nagyon kicsi a konyhánk, ha itt egy ember leül, akkor már lépni sem lehet, arról nem is beszélve, hogy a tanszereknek sem lenne itt hely.

Szóval jövőre veszek neki asztalt, ahol le tud ülni tanulni, gondolom azért gyakorolni kell majd itthon is, pl. írást, olvasást, biztos manapság is adnak házi feladatot az alsósoknak is :) Meg amúgy is, legyen egy rendezett helye majd a füzeteinek, könyveinek, írószereinek. Részemről az sem gond, ha nem akar elvonulni a szobájába, tehetjük az íróasztalt a nappaliba is, ott sincs zaj, ami zavarná, mert tévét is egyedül ő szokott nézni, senki más, úgyhogy nem lenne nagyon semmi, ami zavarná a tanulásban.

2013. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amikor megveszed a táskát, és egyéb cuccot az első osztályba, vedd meg az íróasztalt is..

Nagyon nagy élmény a gyereknek, hogy van egy külön kis birtoka, van hol elhelyezni a cuccait...Persze ne felnőtt méretűt, csak kisebbet.

2013. jún. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Íróasztal...? hümmm... nekem annak idején egy füzetem volt. Mikor másik órára mentünk be, megfordítöttam, és ott kezdtem a jegyzetelést. Aztán még a közepétől is kétfelé lehetett nyítni.

Vegyél mán neki egy microbuszt is!!!

2013. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát Utolsó... rajtad látszik, hogy a 8 általánost egy kockás füzettel húztad ki :-)))
2013. jún. 28. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!