Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek szintén nem szereti...

Akinek szintén nem szereti kb. másfél éves gyermeke a tejbegrízt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem kell neki. Kihagytam egy hónapot, ma megint megkínáltam nem kell neki. A danon tejberizst szereti, akkor főzzek neki tejberizst? Azt meg fogja enni?
2009. okt. 13. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én 2,5 évesem sem szereti egyiket sem. Nem kötelező azt adni, ha egyszer nem kell neki. Próbáljátok pl a gabonapelyheket: lényegében ugyanaz: tej+ gabona.
2009. okt. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, az én gyerekem sem szereti a tejbegrízt, a hippeset megette, de amit főztem nem. a tejberizst kipróbáltuk, ízlik neki, sok ízzel próbálkozunk, akkor ízlik a legjobban, ha vaniliával, fahájjal csinálom. több vízzel készítem, mint a felnőtt recept szerintés gömbölyded szemű rízst használok.
2009. okt. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kszi a gyors válaszokat.
2009. okt. 13. 18:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Főzzél, és mi szoktunk tejben főzni kukoricadarát, azt nagyon szeretik. Vaníliával, s apró gyümölcsdarabkákat kavarunk bele. Szép krémsárga lesz. Csak kevés dara kell hozzá, de vigyázz, mert köpköd, és nagyon forró!


A zabpelyhet is szeretik, este leöntöm forró vízzel, reggel hamar megfőzöm tejben. Kicsit darabosabb.


Talán a madártejet szereti?

2009. okt. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam pont ma 1,5 éves,és nem hajlandó 2 kanálnál több tejbegrízt enni.Sőt a tejet sem issza .Ő csak a Hipp-es babakekszes tejbegrízért rajong!
2009. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia

az én fiam már 22 hós, de semmi hasonló pépes ételt nem hajlandó megenni

próbáltunk tejpépeket, tejbegrízt, rizst, kukoricadarát(puliszka) egyik se jön be neki

de a krumplipüré se kell neki

2009. okt. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom először Hipp tejberizst kapott,de nem kellett neki.Mikor nagyobb lett akkor olyat kapott amit a mamája főzött.Azóta ovis,de azt mondja ott megeszi,de itthon viszont nem.
2009. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!