Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kakaót vagy tejet iszik a...

Kakaót vagy tejet iszik a gyermeked (minden nap) illetve szénsavasat ihat e kap e? lányom 3 éves napi kétszer 3dl kakao a többi viz vagy gyümilé

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:

kakaót, reggel, este

szénsavasat szerintem 6 éves kor után, de akkor is keveset

meg attól függ, hogy cola, vagy ásványvíz

2013. jún. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Reggel kakaót iszik, este pedig tejet, ő délután uzsonna mellé is sokszor kér, akkor tejet vagy néha karamellas tejet csinálok neki, a pohara 220 ml-s!

Szensavasat nem adok neki, szerintem nem kell még nekik ilyet adni, egyszer belekostolt a szensavas vízbe, aztán vakarta a nyelvet, hogy csíp!:))

Vizet iszik napi szinten, üdítőt mi ritkán veszünk, ha veszünk ihat belőle! Ja 3,5 éves!

2013. jún. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

3 évesen minden nap ivott tejfélét(kakaót, karamellás tejet, tejet mézzel, macikávét, stb).

Szénsavasat 4 évesen kóstoltattuk meg vele, mert nagyon kérte, de rögtön mondta, nem kell több. 5 éves korától ihat/iszik. De csak alkalmanként kér, nem szereti annyira.

2013. jún. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen szempontbol "fura" a kisfiam mert sem a kakaot sem a szensavas uditoket nem szereti. 3 es fel eves. Reggelire tejet kap a muzlihez vagy iszik egy kispohar tejet a reggeli melle. A szensavmentes gyumolcslet megissza de csak ugy ha fele gyumolcsle es fele viz. Szoktam venni heti bevasarlas alkalmaval 1 doboz szollo levet, almat es narancsot. neha eszebe jut es ker egy-egy poharral felfizezve. De van olyan nap vagy akkar het is, hogy nem ker csak vizet. Amugy nekem egyikkel sincs gondom amennyibe arany kozeputrol van szo.
2013. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon tejfüggő fiamnál visszaszorítottuk a tejfogyasztást. Ő ivott ha felkelt, ha lefeküdt, ha nyűgös volt, álmos.... bármi baja volt rögtön tejet, kakaót kért. Aztán átszoktattuk a teára, reggel tea este pedig kakaó. Napközben már nem is nagyon iszik tejet. tejeskávét is szokott inni (macikávé).

Itthon szörpöt iszik vagy teát, nagyon ritkán vizet, de azt mi sem isszuk, így nem tudott ő sem hozzászokni. Szénsavasat ritkán de iszik, talán kéthavonta egy pohárral, de legtöbbször ki is keveri magának.

2013. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kisfiam tejet is szokott és kakaót is, attól függ, hogy melyiket kívánja éppen. Viszont csak napi 1-szer, a többi tej alapú táplálék pedig tejtermék.

És nem kap szénsavasat.

2013. jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam 3 éves és tejet szokott inni reggel és este (2-2 dl), kakaót eddig talán, ha ötször ivott. Szerintem nem tesz jót a fogaknak, egyébként mivel nincs hozzászoktatva nem is kéri, pedig néha meg szoktam kérdezni, hogy kér-e.

Szénsavasat nem szokott inni, nem szereti, azt mondja, hogy szúr. Főleg vizet iszik, de szokott szörpöt és gyümölcslevet is inni.

2013. jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lányom este iszik kakaot vagy tejet,vizet iszik de ha van itthon gyümölcslé akor azt iszik
2013. jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam itthon csak tejet iszik, a bölcsiben szívesen fogadja a kakaót és a kávét is. Szénsavasat én még nem adok neki, nem is tervezem még jó ideig.
2013. jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!