Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel lehet lefoglalni Budapes...

Mivel lehet lefoglalni Budapesten egy 3 éves kislányt?

Figyelt kérdés
vigyáznom kell rá 2 hétig, és nem szeretnék egész nap otthon ülni vele...Bölcsi nem lesz, így velem lesz reggeltől...számításba jön az állatkert meg játszóház...egyéb ötlet, hova lehet még elmenni vele? Illetve elfogadok tanácsokat is, hogy napközben mivel kössem le....sokszor vigyáztam már rá, de csak pár órát, nem teljes napokat...
2013. jún. 26. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
hát azért én el tudnék sétálgatni rendesen Pesten....
2013. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tropikárium, játszóház stb, bár szerintem meg kell veleértetned azt is, hogy otthon is jó játszani, illetve foglalja is el magát rövid időre.
2013. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kerria ***** válasza:

1.Gellérthegyen van sok-sok csúszda az egyik játszóteres résznél (vagy 10 db), különböző hosszúságú, van amelyik egyenes, van amelyik kanyarog. Jó szórakozás lehet!


2. Margitszigeten van kis állatsimogató, ez is le szokta őket kötni


3. Állatkert- évről-évre egyre szebb, csak ajánlani tudom.


4. Sok játszóházat is találsz (pl. Elevenpark, Kac-kac játszóház, stb)


5. gyereksziget [link]


Én ilyenekben gondolkodnék. Ezek elég tartalmas programok, szerintem jól érezné magát.

2013. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mini City, Gyermekvasút, Libegő, séta a Margitszigeten, a Kopaszi-gát is remek hely, hajózni a Dunán, Vasúttörténeti park.
2013. jún. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ezek mind tök jó amiket írtak, de tény, hogy nem is kell, és nem is igényli majd, hogy állandóan mejetek, tehát én a helyedben a 2 hétből kb. max. 3-4 elmenős napot iktatnék be, a többin a környéken sétálgatnék.

Egy 3 évesnek az is program, ha elmentek bevásárolni, vagy csak sétáltok, és kirakatot nézegettek, vagy a Duna parton kavicsot gyűjtögettek..nem kellenek nagy dolgok, és mivel gondolom nap közben még alszik, haza is kell érjetek az alvásra, nem?

2013. jún. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az összes fent felsorolt dolgokra elviném de napi 1 programra viném csak el ,és a városligetben nagyon jó játszoterek vanak .
2013. jún. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, nagyon jó ötletek! :)

Még az lenne a kérdésem, hogy tudnátok valami otthoni, kézügyességi elfoglaltságot ajánlani? mint pl makarónifestés, és felfűzni nyakláncnak, v ilyesmi...

2013. júl. 13. 16:10
 8/8 Kerria ***** válasza:

1. só-liszt gyurma/ vagy égethető gyurma készítés

2. Tenyérlenyomatból állatok készítése

3. üres mosószeres flakonból nagyon jó kis manó/tündérházakat lehet készíteni (lefestéssel, kifestéssel)

4. gyöngyfűzés

5. Ceruzahegyezésből leeső farészekből rajzot készíteni

6. Wc-papír gurigából kisautót, ceruzatartót

7. Kavics festés


és még hasonlók... a képek alapján találsz még sok-sok félét!

[link]

2013. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!