Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ajándékot érdemes...

Timikecica kérdése:

Milyen ajándékot érdemes venni egy 2 éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Augusztusba lesz 2 éves a kisfiam és nincs nagyon ötletem hogy mit vegyünk neki.azt lehet mondani minden "kacatja" meg van és nem nagyon akar vele játszani karácsonyra is megkapta az elég drága kutyát és ott porosodik csak szekrénybe.valami értelmes dologra gondoltam ami leköti de tanítsa is.van futóbiciklije is tetszik neki csak nem ér még le a lába.érdemes neki venni biciklit vagy még azt se tudná kihasználni?nincs semmi ötletem :(

2013. jún. 29. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Homokozója van? Mondjuk az akkor jó, ha van kert, ahová kiteszitek. Vehettek, ha nincs medencét neki, abba tehetsz ilyen pici labdákat, és akkor olyan, mint a játszó házban:)
2013. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is a homokozóra van kert csak az a baj nem mindig lehetne ott mert valamikor útba lenne :( medencét most kapott mert a tavalyi kilyukadt :(
2013. jún. 29. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is augusztusban lesz 2 éves, valószínűleg szerszámokat, szerszámos ládát kap, imád szerelni:) Persze műanyagból vagy fából.
2013. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az nálunk is megy viszi a szerszámokat csavarokat ő is mindig szerel :) traktort meg a motort azt minden nap meg kell szerelni
2013. jún. 30. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!