Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kolléganőmnek született...

A kolléganőmnek született kisbabája és babanéző ajándékra lenne szükségem. Ti vetettek már újszülöttnek ajándékot, mit érdemes?

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vinni még nem vittem, de sokmindent kaptunk. Legjobban a pelenkának, popsitörlőnek örültünk.
2013. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy MAM-os cumit vettem és egy kis body-t 62-es méretben.

A ruhát nézhetsz turiba is. Csak mielőtt viszed, mosd ki és vasald át.


Anyuka kapott egy tábla csoki (karamellás bocit, ezt szereti), a férje meg egy üveg bort.


Mindegyiknek nagyon örültek. A kislánynak a kedvence lett a tőlem kapott cumi :))

Mai napig meg van nekik, pedig már 6 éves a leányzó. Elrakták emlékbe :)

2013. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vehetsz játékokat, piperéket. Ha kb tudod a bab méretét, ruhát. De láttam már kompletten összeállított babalátogató ajándékcsomagot is. Pl. Auchanban. A dm-ben is láttam baba-ajándékcsomagokat. De te is készíttethetsz velük.
2013. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Aminek anyaként örültem: pelenka, popsitörlő, minőségi ápolási termékek (nem J&J vagy hasonló), szerintem plüssállatot, ruhát nem nagyon érdemes venni, az úgyis van és saját ízlés alapján választ az anyuka
2013. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Mennyit szánsz rá!?
2013. jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Pelenka, popsitörlő, ahogy ezt az előttem írók is mondták. De gondolom valami maradandót is szeretnél, erre jó pl: egy névvel ellátott babatakaró, kis evőeszközkészlet bébiknek, valami szép/akár egyedi rácsvédő.

Én pl minden babának viszek egy kéz-bábot is, hogy azzal lehet a picinek bábozni - volt olyan anyuka, akin láttam, hogy legszívesebben kidobná azonnal (még hogy ő játszon a gyerekének), de volt aki örült neki és rólam nevezték el azt a bábot. Nekünk is van ár bábunk és imádja a fiam, mikor bábozok neki, nagyon figyel/les, most már meg is fogja a kezét, simogatja, van hogy vissza is dumál neki (most 4 hónapos) :D

2013. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

SZerintem pelenka.

Vagy min. 68-as ruha, ami majd jó lesz:)

2013. jan. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

pelenkát,csak akkor,ha tudod milyet használ...

kisfiam imádta a fürdőkönyvet,a báb is jó ötlet,vagy árulnak gipszlenyomathoz készletet,amibe a baba lábát lehet megörökíteni,popsitörlő az mérhetetlen mennyiségben :)

2013. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 krisztivan ***** válasza:
Szerintem a legjobb ha rákérdezel mi az aminek örülne és abból válogatni a rá szánt összeget figyelembe véve:-))
2013. jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pelenka-popsitörlőből olyat vigyél, amit szeretnek, használnak. Mi kaptunk sok félét, némelyiket alig vártam, hogy elfogyjon.

A ruha mindig jól jön, vagy rágóka, cumi (ha cumizik), itatópohár, csörgő, valami kis játék, cipőcske,kistányér-kiskanál, előke, ha hasfájós és még nincs nekik akár meggymagos párna. Ennyi jutott eszembe :) Nem baj, ha nem tudják egyből használni, amit kapnak.

Van egy nagyon jó MAM szett, több cumisüveggel, rágókával stb.

2013. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!