Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szólnál hozzá ha valaki...

Mit szólnál hozzá ha valaki fiú alsógatyát venne a 3 kislányodnak, majd rá is adná, mégpedig anélkül, hogy előtte ki lett volna mosva?

Figyelt kérdés
Rábíztam valakire a lányomat és amíg én nem voltam ott addig történt mindez.
2013. jún. 29. 15:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a 3 éves kislányomnak vette.
2013. jún. 29. 15:19
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon nem díjaznám, és nem bíznám rá többet a lányomat.
2013. jún. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a gatyát véletlenül vette, az illető valószínűleg bugyit akart venni. A mosás érdekes kérdés. Én mindig kimosom az új ruhákat, csak tisztán veszem fel, de sok embert ismerek, főleg vidéken, akiknek ez furcsa. Nem örülnék neki, ha kimosás nélkül adná a lányomra, talán meg is jegyezném neki, hogy mi előtte ki szoktuk mosni, de cirkuszt nem rendeznék belőle.
2013. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Használt ruha volt? Akkor kiakadnék.

Amúgy nem. Volt már hogy vettünk fehérneműt a lányomnak és ő fiúsat választott (nem hercegnőset, hanem autósat). Ekkor volt 2.5éves, nincs ebben semmi.

2013. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiamra adna lányos bugyikát kiakadnék. De a te esetedben nem. Mosást mondanám, hogy nálunk szokás kimosni, de azért nem rendeznék patáliát belőle. Nem lesz baja.
2013. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Valakire rábíztam aki gondolom csak jót akart és vett neki,fehérneműt,nos ha új volt akkor nem hal bele a lányod,bár én is kiszoktam öblíteni,használtan meg csak nem vesz senki fehérneműt.
2013. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne bízd másra a gyereked akkor, nem lesz tőle semmi baja.
2013. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy jószándékból vette, meg így akart kedveskedni, de én nem fogom ráadni, mert nem csak fiús színű és mintájú, hanem olyan "tökös" szabású, ráadásul van belőle vagy 8 db. Engem az egészben az akasztott ki, hogy mosatlanul ráadta, tudom be volt csomagolva meg nem lesz tőle semmi baja, de én sem szoktam így felvenni a bugyikat. Na mindegy nem akarom túllihegni, csak kíváncsi voltam, hogy ez tényleg ilyen természetes dolog, hogy megvesszük és felvesszük, nekem nem jutna eszembe és rosszul esett, na. Egyéb ruhadarab még elmegy, de nekem ez valahogy nem.
2013. jún. 29. 23:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Megértelek, de biztos vagyok benne, hogy jót akart az illető. Mindenesetre nagyon "okos"nak kell lennie, ha így félre nézi a dolgokat. Anyósom 60 éves, de biztos vagyok benne, hogy ekkora bakit nem követne el ő sem. Elég látványosan jelzik a csomagoláson is, hogy lány vagy fiú alsóneműről van szó...

Amit ráadtak - nem lesz semmi baja, de én sem adok rájuk semmit egy előzetes mosás nélkül akkor sem, ha csomagolva volt - azt kimosnám, aztán szépen elajándékoznám az egész pakkot valakinek, akinek kisfia van... :)

2013. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!