Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesen nem alszik éjjel?

2 évesen nem alszik éjjel?

Figyelt kérdés
Sziasztok!van egy 25 hónapos kislányom,még sosem aludta át az éjszakát...nagyon ki vagyok már.9körűl alszik el olyan reggel 6 ig,de kb éjféltől szinte félóránként kel.nyühög,nyafog olyankor,még a cumit sem kéri,hiába mondom hogy aludjon .4-körűl alszik el rendesen,de én 4.20kor kelek,megyek dolgozni.már hulla vagyok.apa is felkel hozzá,de ahogy hallom hogy megébred nem tudok aludni amig nem alszik vissza.kérlek segitsetek már kétségbe vok esve,doki védőnő nem ajánl semmit.du 1 órát alszik
2013. júl. 2. 04:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne kelj fel hozzá éjszaka, és ne is menj be hozzá. Legfeljebb, ha nagyon sír, adj neki inni. Hagyd nyüszögni, sírni. Ha nem szórakoztatjátok éjjel, akkor aludni fog.
2013. júl. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!