Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti gyermeketek mennyire...

Ti gyermeketek mennyire képzeli magát a látott, olvasott mesékbe? Lányom 5 éves lesz és nagyon bele éli magát a mesékbe.

Figyelt kérdés

Pl. most látott először Lazy Townt, napok óta úgy beszélgetünk, hogy én vagyok Sportacus, a többi szereplőnek is beszél, bulit rendez nekik, süt-főz.Kisebb korában a plüssökkel beszélgetünk, aztán jöttek a mesék, akár a tévében nézi, akár olvassuk neki, kiválaszt egy szereplőt és olyankor én "játszom" az illetőt.

Bele lehet túlságosan is élni magát egy mesébe,a képzelt világba? Amúgy minden oké vele, ha ovi van, akkor ovisat játszunk, csak most hogy nyári szünete van, múlnak az ovis emlékek és jönnek a meseszereplők és kíváncsi lennék, másnál hogy van ez.


2013. júl. 2. 06:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A legtöb gyerek ezt csinálja. Nincs ebben semmi rossz.
2013. júl. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ez a gyerekek dolga, hogy játsszanak.
2013. júl. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!