Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindenkinél plüss túltengés...

Mindenkinél plüss túltengés van? 2 gyerekem van és 3 játéktárolónyi plüss nálatok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk még kicsik a gyerekek (3 és 1 évesek), de én próbálom limitálni a plüssöket, amennyire csak lehet. Jórészt kedvenc mesesorozatok főszereplői vannak, néhány gyerekkori plüssöm, meg olyan újonnan vásároltak, amiket aranyosnak találtunk és megvettük. De az alapszabály, hogy csak és kizárólag olyan plüsseink lehetnek, amiket időről időre ki tudok mosni. Nem egészséges a sok porfogó.
2013. júl. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3,5 éves a fiam, 4db plüss van nálunk összesen és nem is lesz több! :)

van a szülinapi macija, egy másik macija, ami az enyém volt, egy ikeás kutya amit szeret ölelgetni és egy bob mester, ami hangot ad és mozog, bár az a szekrény tetején van, a többi az ágyában.

nem engedek több plüsst, ha kapnánk, el is ajándékoznám, bár nem kapunk, mindenki tudja, hogy annak nem örülünk mert értelmetlennek tartom :)

2013. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nalunk is sokkal tobb jatek van, mint amennyit terveztunk. Ha ujat kapnak a gyerekek es nem olyan a helyzet hogy ciki lenne nem kibontani akkor rajta hagyom a csomagolast es elteszem. Kesobb elajandekozzuk, a nagy reszet pedig beviszem majd a gyerekklinikara. Beszeld meg veluk hogy parat ajandekozzanak oda a beteg gyerekeknek.
2013. júl. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is sok van,már szelektáltam,vittem anno a bölcsibe,oviba.Gyakran megfelezem,és átvisszük egy barátunkhoz megőrzésre,de rögtön észreveszik,hogy mi nincs itthon:)!Így apránként hazajönnek a kóbor állatok:),szerencsére még van helyük.
2013. júl. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!