Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1-2 év közötti gyerekkel...

1-2 év közötti gyerekkel profi fotózás tapasztalatok? Nem akart mindig másfelé szaladgálni mint ahol a fotózás lett volna?

Figyelt kérdés

Szeretnénk profi fotóshoz menni, de mivel a lányom 1 percnél tovább nem marad meg egy helyben, nem tudom hogy lehetne a fotózási kellékek között tartani és hogy készülhetnének jó képek róla. Félek hogy csak futkozni akarna a műteremben, így meg nem tudom érdemes-e több ezer forintot erre áldozni ebben a korban.

Tapasztalat?



2013. júl. 6. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk házhoz jött profi fotós, aki itthon fényképezte a szintén nyughatatlan fiúnkat.:) Sok jó kép készült, de nem volt egyszerű. A végére elfáradt nagyon mindenki.

Ha elég rutinos és sportos a fotós, ha a gyerek is elég kipihent és jó kedvű, akkor igen, lehet jó fotókat készíteni.

De ha bármelyik nem stimmel, akkor elég nehézkes.

2013. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék majd fotózást, de én főleg nyáron inkább a szabadban szeretnék. A fotós meg legyen a talpán, dolgozzon meg a pénzéért. A gyerekek nem bábuk, hogy megüljenek egy helyben. Vagy vegyetek nekik valami olyan játékot (nem kell nagy dolgokra gondolni) amivel le lehet őket kötni.
2013. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
3-4 éves gyerekekkel van ilyen tapasztalatom, ha a műteremben vannak érdekes dolgok, ami leköti őket, akkor van rá esély, hogy sikerül. Ez működhet 1-2 éves korban is, csak akkor még megbeszélni nehéz velük bármit. A profik általában a gyerekek fotózásával kezdik a családi fotót, mivel ők nagyon rövid ideig bírják, utána jöhet apa-anya, ők türelmesebbek. Szerintem 10-15 percet lehet maximum tervezni a gyerekekkel, van egy lista, ami trükköket végig lehet nyomni, aztán ha valami bejön, akkor lesz jó fotó is, a gyerekfotósoknak ez a kisujában van. Picit az összeg félő, szerintem pár ezer Ft-ért nem nagyon lesz csodafotó, inkább 10-15 fölött indul egy ilyen fotózás. Szóval a rövid válasz: IGEN, jó esélyeid vannak, ha rutinos a gyerekfotós. Sok sikert!
2013. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!