Nem profi szinten, csak lelkes amatőrként, főként állat és természetfotózásra, makró képek készítésére kis keretből milyen fényképezőgépet ajánlanátok? Érdemes használt gépben gondolkozni?

Figyelt kérdés

Tudom már sokan tettek fel hasonló kérdéseket, át is tanulmányozgattam őket, engem konkrétan az érdekelne, hogy igazán minimális keretből (max. 15-30ezer) milyen lehetőségeim vannak.Nem igazán automatát keresek, ha belefér az összegbe, akkor szívesen utánaolvasok,tanulok hogy mihez milyen beállítás kell,és beállítom magam.


Ajánlottátok pl. a Fujifilm FinePix S1600-at, szerintetek érdemes egy használtat megvenni mint ez: [link]


Vagy milyen gépeket ajánlanátok még?(Olyanokat amik még esetleg beleférnének használtan a 15-30ezres keretbe.)



2013. márc. 8. 14:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!