Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vigyem megint orvoshoz a...

Vigyem megint orvoshoz a 3éves lányomat? Nem sok értelmét látom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma reggel(megint)lázasan ébredt. 3hete már volt beteg,ugyan így vasárnap lázas volt egész nap. Hétfőn már csak estére. Kedden elvittem az orvoshoz,de semmit nem csinált vele. Adjak neki C-vitamint,meg Strepsils tablettát mert piros a torka meg a mandulája.

Azt mondta a doki teljesen normális ha pár napig lázas a gyerek,de ha nem múlik vigyem vissza. Akkor elmúlt,de most megint lázas lett. Vitamin tabletta van adom neki,nem tudom ha most elviszem mi újat mondana mikor ugyan az van mint 3hete!



#orvos #láz #elvigyem
2013. júl. 7. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elvinném, mert nem biztos, hogy ugyanaz a baja, mint 3 hete.
2013. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérnék egy vizelet- és egy vérvizsgálatot, ha ilyen sokszor lázas. Lehet van valami más is.
2013. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Olyan sokszor nem lázas,egyáltalán nem beteges! Az egész telet kihúztuk betegség nélkül,utoljára másfél évesen voltunk dokinál.

Szerintem a mandulája miatt lett megint beteg,de az orvos nem sokat foglalkozott vele! Azt is mondtam hogy horkol a gyerek,az volt a válasz hogy akkor az orrmandulája is meg van dagadva és normális hogy horkol.

2013. júl. 7. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Én elviném egy füll-or-gégészhez ,ha megint a mandulája ,illetve a horkolása miatt is
2013. júl. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Most nem horkol csak 3hete horkolt. Egyébként ma meg már megint semmi baja,láza sincs!:)

Nem értem!

2013. júl. 8. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!