Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Orvoshoz kellene fordulnom?...

Orvoshoz kellene fordulnom? Nem tudok figyelni a tanulásra, se semmire, inkább csak elsiklok a dolgok felett, egyre kevesebb dolog érdekel, nincs kedvem foglalkozni vele, mert már nem sok értelmét látom.

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Depis vagy, irány a doki hidd el segít. Házi orvos, iskolai pchiologus, nevelési tanácsadó...
2010. febr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem sem érdekel már annyira pl. a TV, a számítógép is egyre unalmasabbnak tűnik, és a tanulással sem foglalkozom már annyira (mégis 3. tanuló vagyok), de mégsem vagyok depis...

Igazából már nem nagyon van mit csinálni, ezért érzek így, és valami új kéne (pl. hétvégén lovagoltam, na az jó volt).


15/F

2010. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!