Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet egy 4 éves kislányn...

Hogy lehet egy 4 éves kislánynak elmondani, megmagyarázni, hogy miért nem tudok vele fürödni a medencében?

Figyelt kérdés
Megvan a menszeszem.
2013. júl. 9. 10:27
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Kimentem vele, a medi szélére, ő játszott meg mutogatta miket tud. A tampont szoktam használni, de most a kicsit nem akartam belevinni a medencébe, egyedül meg nem hagyhatom benn. Az a baj, hogy amikor már nem nagyon van meg, akkor nekem fáj a tampon felhelyezése, és inkább betétet használok, sűrűn cserélgetem.
2013. júl. 10. 12:42
 22/22 anonim ***** válasza:
Ha van kedved, próbáld ki a softcupot, vagy intim tölcsért. Elsőre talán rémisztő, de nagy előnye, hogy nem szárítja ki a hüvely falát, így nem gond a felhelyezés és levétel, persze, ha már megszokta az ember. Kis gyakorlás után akár 12 órán keresztül is atombiztos.
2013. júl. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!