Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4,5 éves fiamnál hétfőn...

4,5 éves fiamnál hétfőn csinálnak BERA hallásvizsgálatot. Éber állapotban fogják csinálni. Hogyan készítsem fel lelkileg erre a vizsgálatra? Mennyire megbízható ez a vizsgálat?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt találtam neked:


Egy anyuka jegyzete, aki koraszülött kislányával hallásvizsgálaton járt:


Kaposváron, a Vakok és Siketek Intézetében csinálják a hallásvizsgálatot egyedül altatás nélkül.


Végtelenül kedvesek és segítőkészek. Mikor először telefonáltam, minden felvilágosítást megkaptam és az Orvos hozzátette: minden ingyenes…:) Őt Dr. Tóth Lászlónak hívják, Ő a főorvos. Elérhetőség: 06 82/ 527-430. Az asszisztense F.né Zsuzsa, szintén egy tüneményes hölgy és van még egy segítő, N.né Ibolya, aki az észleléses megfigyelést végzi.

Maga a Bera ugy zajlik, hogy csak a gyerkőcöt kell az ölben fogni, és próbálni nyugodtan tartani. Mi például etettük közben. A kicsi kutacsát és a fültövét bekenik egy zselés anyaggal, majd rátesznek egy érzékelőt, maga a művelet 3 percig tart fülenként. Nem jár semmilyen fájdalommal, csak azt a 3 percet kell nyugalomban tölteni:)


Ezek szerint hála istennek nem jár fájdalommal, csak azt kell megoldani, hogy 3 percig nyugton maradjon. Minden jót nektek!

2013. júl. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Nekünk Nyíregyházán fogják csinálni,és nagyon bízok benne,hogy ki fogjuk bírni valahogy nyugiban azt a negyed órát,mert ha nem,akkor nem marad más,csak az altatás
2013. júl. 12. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Megvolt a vizsgálat? Hogy sikerült? Mit mondtak?
2013. júl. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!