Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valaki tud tanácsot adni?...

Valaki tud tanácsot adni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
6 éves fiam reggel óta rosszul érzi magát hányingere van tojásrántottát evett reggelizett aztán délután evett 3 pizzát. a hasa is fáj mit adhatok neki hogy jobban legyen?
2013. júl. 15. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:

3 pizzát??? hát nem csodálom, hogy fáj a hasa :D

talán az lenne a legjobb ha kijönne 2,5 pizza, szóval én nem adnék hányinger csillapítót :)

a tojásrántottához meg egyen mindig kenyeret, simán attól is lehet, elég nehéz kaja, arra még 3 pizza... :O

pihenjen egy nagyot, ennyit ekkora gyereknek nagyon nehéz megemészteni

2013. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Espumisan, szerintem túlette magát, és egy kicsit fel is puffadt.
2013. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen most hogy írjátok elég puffadt a hasa kicsit hányt nemrég de még nem könnyebbült meg a gyomra nagyon fáj szegénykémnek sajnos espumisant nem adhatok neki mert allergiás rá :(
2013. júl. 15. 16:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Beöntés. Minimum végbélkúp. Szerintem. Egy próbát megér. Ha legalább a végbél kiürül, a gyomorból könnyebben továbbítódik a tartalma. Ezen felül természetes hánytatót is érdemes lehet kipróbálni. Sajna ebben nincs tapasztalatom, javaslom, nézz körül neten gyógynövények között.
2013. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja igen, és ha puffadt: őrölt római kömény (fűszer) : szélhajtó!

Ha úgy érzi a gyermek, nem meg a hányás, és ha nem vészes a mennyiség, ami nyomja a gyomrát jelenleg, akkor hányinger ellen kurkuma porból, vagy gyömbérporból (ezek is fűszerek) negyed kávéskanyálnyit, esetleg picit többet magában, higítás nélkül keverjen el nyállal a szájában, mielőtt lenyeli. Hatásos! 5-10 percen belül megszünteti a hányingert.


De mondom, ha túl nagyon mennyiség feszíti a gyomrát, akkor jobb hánytatni.

2013. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
még mindig nincs jobban bocsánat hogy ilyenkor írok csak vettem neki és csináltam teát ami nem hatott sajnos :( de hogy érti hogy hánytatni azt hogyan kell?
2013. júl. 15. 21:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Hylak csepp biztos segitene vagy fel vagy le de valamerre inditana a dolgot
2013. júl. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
oké köszönöm
2013. júl. 15. 22:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy van a fiad?
2013. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!