Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudtok mondani 2,5 évesnek...

Tóth Bernadett2 kérdése:

Tudtok mondani 2,5 évesnek játékokat amit kint lehet játszani a kertben?

Figyelt kérdés

Hinta,medence van, most nagyobb eszköz nélküli játékokra vagyok kíváncsi. Pl már dugtam el neki a kertbe kis papírállatokat, azt tökre élvezte.

Köszönöm!


2013. júl. 16. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Kislányom nagyon szeret bújócskázni, fogócskázni is. Sokáig képes visítva, röhögve menekülni előlem :) Meg a kismotorral repeszteni előre-hátra az udvarban. Most érik-potyog a kajszi, segít szedegetni. Van betonos rész is, oda meg rajzolgatni krétával.
2013. júl. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja...a kismotor meg a kréta már eszköz :)
2013. júl. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:) A kréta tök jó ötlet, majd veszek! Kis eszköz jöhet :)
2013. júl. 16. 11:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

-vizibomba,100 ft-osba vettem 300 ft-ért,ilyen:

[link]


-saralás,pocsolyázás,most jó idő van,csinálhatja


-sok-sok lufit felfújni,rugdosni-dobálni


-buborékfújó,feladat elkapni és kipukkantani a bubikat,most egy kis szellő is van futkoshat utánnuk legalább jól lefárad.


-sok színes apró kis labdát szétszórok a kertbe(tudod ami a játszóházakban is van,ha most jól tudom 100 db-os 1300 ft a Tescoba)és a feladat az hogy ő meglocsolgatja őket(azt mondja rá hogy gombák) majd fogja a kis kosarát és mondom,hogy most gyűjtsd össze a pirosakat(legalább a színeket is tanulja)ezzel legalább 1 óra el szokott menni-élvezi is és jól lefárad


-a helyi kis boltból kértem kimaradt karton dobozokat:ezekből mászóalagutat,kisházikót csináltam neki


Most hirtelen ennyi jutott eszembe,igaz ezekhez is kell egy-két dolog de talán nem akkora költségvonzatúak!

Remélem tudtam adni 1-2 új tippet!

2013. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia. Mi kreszpályát rajzoltunk krétával az udvarra, imádták. Illetve a klasszikus ugróiskola is szupi kerti játék.

[link]

2014. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!