Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Karos az iphone a gyerek szemere?

Karos az iphone a gyerek szemere?

Figyelt kérdés
A kislanyom 4 eves es imadja azt a cicat benne hogy utanozza amit mondd,es meglepetesemre a youtube on is talalt meseket...(meglepoen okosak a mai gyerekek) de nem szeretnem neki odaadni mert nem hinnem hogy jo a szemere ...de vannak erdekes fejleszto jatekok is rajta,ami eleg hasznos lehet neki,szoval nemtudom hogy engedjem e neki vagy sem..azt sem szeretnem ha egesznap rajta logna mert az se jo szerintem csak ritkan persze.En mar lattam sok olyan kisgyerekeket akik egesznap rajta lognak ejjel nappal ha tehetik..

#iphone gyerekek
2013. júl. 16. 18:26
 1/4 anonim válasza:
Ugy gondolom engedd meg neki hiszen vannak hasznos programok, de ahogy te is emlitetted, ne engedd hogy ejjel-nappal azon logjon:)
2013. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Épp most olvastam az IPM-ben egy cikket, miszerint tévhit, hogy a közelről való képernyőnézés vagy a félhomályban olvasás rongálja a szemet. "A látáshibákat a gyerekek szüleiktől genetikailag öröklik és a külső körülmények csak nagyon csekély mértékben befolyásolják a látás változását."

Az más kérdés, mennyi, az a "csekély" és persze pszichésen sem a legjobb csak a mesevilágban vagy az interneten élni, de ha más értelmes időtöltése van, szerintem belefér az élmények közé.

2013. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engedd meg neki, de nem egész nap, csak mondjuk max 2 órát egy nap. Persze ezt te szabod meg. De amúgy szerintem legyél a közelben, amikor a telefon nála van, hogy ne legyenek meglepetések.:)
2013. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
haha igen ... neha hallom a Gangam Style-t de van neki egy kulon mappaja azt nezi a youtube on :) ha mar hallok valami felnott hangot akkor szaladok mindig a kozelemben van ...hm orulok neki hogy akkor ez csak egy tevhit a szemekrol...nagyon megnyugtato..es ha mar nem birok vele,akkor tenyleg egy megvaltas mert egyboln csend van ha a kezebe kerul hihi
2013. júl. 16. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!