Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermeketeknek mikor...

Kisgyermeketeknek mikor adtatok először nyers, füstölt kolbászt kenyérrel?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4 éves és imádja kenyér falatokkal, paradicsommal. De őszintén mondva nem emlékszem már,hogy mikor is adtam neki először. Van egy 11 hónapos fiam is és ezért kérdezném,hogy neki mikor kóstoltathatom először?

Köszönöm, ha írtok.



#kolbász-evés
2013. júl. 18. 11:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs, lehet,hogy az ételek bevezetéséhez kellett volna írnom, de új vagyok itt és még bele kell szoknom,mit hova írok..
2013. júl. 18. 11:53
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 1 éves kora körül, de 1-2 hét nem számít. Először csak 1-2 falatot, aztán vártam mi lesz az eredménye. Mivel nem lett kiütéses, utána bátrabban adtam :)
2013. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb. 1 évesen, de szerintem is adhatod már neki, tényleg csak egy pici falatot elsőre. Az én fiaim is imádják a jó házi kolbászt!
2013. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én olyan 14+ hónapos kora körül. Arra figyelj, hogy a boltikat sokszor csak füstaromával kezelik, ízesítik, olyat szerintem legalább 2 éves koráig nem szabadna adni, hiszen tatár beefsteaket sem adunk kisgyerekekenek (majdnem egy kategória szerintem).


Másfelől érdemes lenne őszig várnod, mert most nyáron nem nagyon készítenek minőségi kolbászokat, ha nincs házitok, amit igazán füstölnek.

2013. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. júl. 18. 15:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy olyan másfél éves lehetett.
2013. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!