Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mesekönyv ötletek 2 évesnek?...

Mesekönyv ötletek 2 évesnek? Sok kép amiről beszélni lehet, kevés szöveg?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, mint a Vidám mesék. Bogyó és Babóca kilőve, mert én sem szeretem ugyanazt olvasni, amit már láttam filmen...
2013. júl. 19. 12:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Van egy sorozat,amit a fiam imádott.

Legyél Te is ..... és sok-sok fajta könyve van.


[link]


[link]


[link]



meg ami nálunk nagy sláger volt ,az a böngésző könyvek. Rengeteg kép, semmi szöveg. Csak beszélgettünk a képekről, történeteket találtunk ki.


[link]

Ennek is van több része. Minden évszakra, és még több fajta is. Pl Kisvakondos.

2013. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönön szépen mindenkinek! :-)


Végül a böngésző könyvek mellett döntöttem. A nyárit sikerült megvennem, az őszit pedig megrendeltem és találtam még egyet Nagy böngésző címmel azt is megvettem. A siker leírhatatlan :-)


Kedves 10-es, köszönöm a linket, ott is sikerült pár érdekes könyvet találnom, szerencsére nemsokára itt a lányom névnapja :-)


Az a baj, hogy akkora a választék és én legszívesebben mindet hazahoznám :-(

2013. júl. 22. 00:11
 13/13 anonim ***** válasza:
Konyvtar? Havonta hozunk ki 6 uj konyvet, es 6 ev alatt ingyenes a beiratkozas. :-)
2013. júl. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!