Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van a gyermeketeknek olyan...

Van a gyermeketeknek olyan könyve, amit imád, de te a "falra mászol" tőle?

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem könyv, mese. Most épp a Kakaska és a jércike van porondon a lányomnál (Icinke-picinke mesekönyvben van), minden este minimum egyszer el kell mesélni, és igen, konkrétan már kezdek tőle a falra mászni, de ő imádja, már kívülről tudja. Úgyhogy hála Isten már egy jó részét ő mondja, nekem csak hallgatnom kell.
2012. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Az összes Anna Peti. Utálom a szirupos szupercsalád történetét.
2012. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Én már annyi thomast olvastam a fiuknak, hogy már a falat vakarom tőle- de az Anna petit nem tudom megunni- Ők sem!! :)

Most mesébe még a Dóra a felfedező kezdi kiverni a biztosítékot. :) Pedig jó mese, csak már mást nem hajlandó nézni a középső fiam. Most ez a főkedvenc, napi 2-t nézhet belőle. :)

2012. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem könyvben, hanem mesében a Bogyó és Babóca. Tényleg falra mászok tőle, amikor meghallom a főcímdalt. Brutális.
2012. nov. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Van!Tesz-vesz városnak van valami járműves könyve, amibe mindenre hasonlít egyegy jármű (állat, éttel) csak arra nem ami...
2012. nov. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van egy, A Nap születésnapja- Nagy Natália.

Imádtam, tök jó verses, rímes, tele képekkel... de minden áldott este vagy 3* el kellett olvasni. Fiam már kívülről elmondott 6-8 versszakot, annyira sűrűn hallotta... aztán elraktam. Komolyan már a hideg rázott tőle, pedig tényleg egy nagyon jó kis könyv.


[link]


Meséből is van ilyen... Magyar népmesék menne orrba-szájba ha hagynám, de már rosszul vagyok tőle.

2012. nov. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, amit alapból nem szeretek, nekem minden mese tetszik, de amikor már ezredszer kell elolvasni, akkor már én is falra mászok tőle:) Olyan volt, hogy elsőre nem volt szimpi egy mese (Bogyó és Babóca, Peppa malac), de aztán megszoktam és megszerettem őket is.
2012. nov. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Tesz_Vesz járműves könyvtől én is kiugrom az ablakon.
2012. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valamelyik Annapeti rajongó lepontozott. Gratulálok az értelmi színvonalhoz. Nagy az Isten állatkertje.
2012. nov. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én Finy Petra Ovi-ügy könyvével vagyok így, egyszerűen ha olvasom megy föl bennem a pumpa, pedig a lányom nagyon szereti. Kíváncsi voltam, hogy mások is vannak-e így gyerekkönyvekkel, és látom, hogy igen. :)
2012. nov. 11. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!