Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan helyet, ahol állatokat lehet simogatni?

Figyelt kérdés
Most nem az Állatkert állatsimogatójára gondolok, hanem olyan helyre - Budapesten vagy a közelben -, ahol kiskutyákat, kiscicákat, póni lovakat és más házi állatokat lehet közelebbről megismerni.
2013. júl. 19. 15:16
 1/8 Kerria ***** válasza:

Kutya, cica az ugyan nincs, de a Margitszigeten van egy állatsimogató.

[link]

2013. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezt ismerem. Olyanra "tanyaszerű" helyet keresek.
2013. júl. 19. 15:32
 3/8 Kerria ***** válasza:

ohhh, értem. Gondolkodom... így az állatkert ami beugrott nekem is, ott van ilyen tanyavilág rész.


Na ha eszembe jutna még valami jelzem... :)

2013. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kerria ***** válasza:

Nézd csak, ezt találtam még, itt ugyan nem jártam, de nem tűnik rossznak:


[link]


Amióta elköltöztünk Pestről kikoptak ezek a dolgok is :)

2013. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem van 2 kutyusom egy spániel meg egy francia bulldog, ha gondolod őket simizheti labdazhat velük, szeretik a gyerekeket
2013. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Budakeszi Vadasparkban lehet simogatni, igaz, kutya-macska nincs, csak mindenféle vadállat.


Én ha véletlenül megnyerem a lottót, akkor veszek egy farmot , tele állattal és jöhetnek a vendégek, simogatni, etetni, stb, amit kell.

Ezt már kitaláltam, csak pénz kéne hozzá :)


De tény, hogy farm-hiány van....


Nekem is mindig ez a bajom, hogy mindenhol csak őzeket meg kecskéket lehet simogatni. Kutyákat miért nem lehet sehol? VAgy nyulakat? Vagy teheneket?

2013. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem be lehet menni kutya menhelyre. Ott várnak önkénteseket is. Meg szerintem megengedik a simit, amúgy is hiány van a simogatásból.
2013. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) tudjátok a négy éves kisfiam eddig valahogy kerülte az állatokat, félt is tőlük, de mostanában úgy vettem észre, mintha oldódna benne ez az ellenszenv. Egy menhely talán még sok lenne lenne neki.
2013. júl. 20. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!