Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a legjobb gyerek...

Melyik a legjobb gyerek magazin 2 éves kortól? Pl. Dörmögő Dömötör, Buci Maci, Micimackó magazin, Dumbó magazin, Hercegnők.

Figyelt kérdés
Vagy bármi egyéb. Vagy ez még nagyon korai?
2013. júl. 23. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges. Nézz meg egyszer egy ilyen újságot. Valami vacakkal akarják eladni, kevés lapból áll, tartalom alig valami.
2013. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, csak arra emlèkszem, hogy amikor èn kicsi voltam teljesen odavoltam amikor egyszer- egyszer kaptam egyet. Pl. doki után.
2013. júl. 23. 22:12
 3/7 anonim ***** válasza:
felesleges még. Kisfiam 4 éves, de még őt sem érdeklik az ilyen újságok. Ovijában rendelem neki a Mini Manót. Jó kis fejlesztő füzetek, de magasról tojik rá... Ő még inkább játszik és igaza is van
2013. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt tudom ,hogy amikor testvérem kicsi volt majdnem minden hónapban kapott egy Micimackó magazint amikor ő kinőtte és én voltam kicsi én is imádtam és anyumnak szinte minden este Micimackót kellett olvasnia.


Csak ezzel is szerintem ez a baj ,hogy az igazi jó Micimackó magazin is 1998-2003-4 -ig volt jó. Aztán telerakták mindenféle új vacakkal amiket addigra már én sem szerettem és abba is hagytuk így hát elővettük azt a rengeteg régit. :)

2013. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek. Várunk még vele. :)
2013. júl. 24. 22:39
 6/7 anonim válasza:

én szerettem őket. ha mondjuk 4 évvel ezelőtt nem jutott volna az eszembe akkor nem mondana semmit ez a című magazin! de kaptam egy klassz fűzetett ilyen napló szerűséget. nem vagyok ja naplóvezető. inkább el kezdtem bele írni dal szövegeket meg régi filmeknek a történetét leírni. aztán elgondolgozztam ezen a kérdésen. mert tudtat alatt tudtam hogy volt olvastam ilyen újságot. rákerestem a neten. és mintha újra 5 éves lennék. felmentem a padlásunkra kicsit kutatni és ott volt a kezem előtt. és mintha vissza repültem volna az időbe. kivágtam a képeket beragasztottam a fűzetembe.mintha ha egy időkapszula lenne. hátha jó lesz még valamire? a gyerekeimnek vagy valaki más megtalálja a padláson úgy 40 év múlva. mert ezek a mai mesék amik mennek a TV-be inkább nem monduk rájuk semmit.....



Amikor még ovis voltam én a Csiga-Bika újságot kaptam minden hónapban foglalkoztató fűzet volt. igen így 2003-ig jól meg voltak rajzolva a Dumbó magazinba a rajzok látszott hogy tényleg Disney. A Micimackó magazint is szerettem. Apukám a Micimackó könyvből olvasott nekem. Most és nagy kedvecűnk szerintem aki ismerte s rendes Micimackót a mesét? A hercegnő című újságot is szeretem azért.

2014. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
és 95-ös generáció vagyok.
2014. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!