Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam beteg,2 féle gyógyszer...

Kisfiam beteg,2 féle gyógyszert kap!? Ma estére észrevettem rajta 1-2 szúnyogcsípés szerű foltot, de szúnyogunk nincs. Pár pillanat után elkezdett rajta terjedni. Akkor már rájöttem, hogy allergia valamelyik gyógyszerre.

Figyelt kérdés
Mit ne mondjak nagyon megijedtem,dokinénit felhívtam. Mondta, hogy nyugodjak meg, el fog múlni, de figyeljem a légzését. Már vagy 30X benéztem hozzá, hogy rendesen lélegzik-e, de már nem lesz ilyen súlyos tünet. Holnap reggel csak az egyik fajtát adom be, kiderül lesz-e valami. Délután meg ugye megyünk dokinénihez vissza és beszámolok neki.
2013. júl. 23. 22:19
 1/5 Kerria ***** válasza:
Jobbulást!
2013. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez valoban ijeszto lehetett. Jobbulast. De mi a kerdes?
2013. júl. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tapasztalatot vár, járt-e más is így.

Mi szerencsére nem, de én is frászt kaptam volna.

2013. júl. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 haramia ***** válasza:
Szia! nem biztos, hogy hasznos válasz lesz, de azért leírom, hogy Nálunk mi volt. Az én kisfiam is nagyon beteg volt a hétvégén (39.4 fokos láz, garatgyulladás) és keddre teljesen elmúlt a láz szerencsére, viszont a lábán neki is megjelentek ilyen csípésszerű pöttyök, egyre több. Mivel nem ez volt az első eset, hanem egy korábbi betegségnél is már nem ijedtem annyira meg, ugyanis korábban mondta a dokink, hogy ilyenkor nagyon gyenge az immunrendszere a betegség miatt és ha van hajlama a futószemölcsre (és már elkapta valaha a vírust, tehát van benne) akkor könnyen kijöhet. De pár nap alatt elmúlik. Múltkor is elmúlt magától nekünk, remélem most is így lesz. Nem biztos, hogy ugyanaz a helyzet Nálatok, csak gondoltam azért megosztom, hátha segít! Jobbulást!
2013. júl. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.
2013. júl. 24. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!