Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy-egy szúnyogcsípésszerű...

Egy-egy szúnyogcsípésszerű duzzanat, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött, hogy úgy egy napja az ágyban olvasva egy apró szúró érzésre lettem figyelmesa csípőmön. Odakaptam, emgvakartam, és megjelent egy szúnyogcsípésszerű duzzanat. Azóta lelappadt, de a helye piros. Rá egy napra a bokámon jelent meg egy darab ilyen duzzanat (csak egy darab mindig.) Tegnap ültem a szobában, nem éreztem semmit, majd mikor belenéztem a tükörbe, láttam, hogy az arcomon is megjelent egy. Ma reggelre a csuklómon jött ki. Mindig csak egy "csípés", ha egyáltalán az. Mitől lehet? Valami megcsíp? Allergiás lehetek? Fontos, hogy nem sok, mindig csak egy darab csípés van!

2012. dec. 5. 03:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A szúnyogtól, vagy valamilyen bogárkától, amit észre sem veszel.
2012. dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyenkor szúnyogtól? Az lehetetlen... És azt hallanám, nem? Volt, aki azt mondta, hogy pók, mások szerint allergia lehet (de mire? :D)
2012. dec. 5. 19:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és nincs a közepén csípésre utaló nyom, nem tudom, mi lehet :/ és tök fura, hogy nem vettem észre, amikor az arcomat megcsípte, itt olvastam a lámpánál...
2012. dec. 5. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:
pók vagy bolha, a bolha többnyire úgy csíp, hogy 2-őt egymás mellé csíp, viszket, de ha vakarod fáj, és sokáig friss marad a csípés úgyértem a vakarás helye.
2012. dec. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!