Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5. szülinapra mit kapott a...

5. szülinapra mit kapott a lányod? Minek örült legjobban?

Figyelt kérdés

Valami programot szoktunk csinálni ilyenkor, most is megyünk, de ajándéktárgy-ötletem éppenséggel nagyon nincs. Nemrég volt a névnapja, akkor ellőtt a család mindent ami szóba jöhetett és értelmes/elérhető árú ajándék volt... igazából pedig megvan mindene.

köszi aki válaszol


2013. júl. 27. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Kislányom augusztusban lesz 5 éves és nekem sincs sok ötletem...Torta tuti lesz.Gondolkodom hogy ugrálóvárat rendelni...Akkor régóta szeretne balerina barbiet, azt megkapta mamától csak úgy, úgyhogy nekem sem sok ötletem van.

Írd meg légyszi hogy mit vettél!Köszi!

2013. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor ötleteljünk együtt :)

Nálunk pillangótündér barbie volt az előző kívánság, valamint muffinbaba. Kapott még póni ágyneműt, mesefigurás pólót.

Szeretne még monster high draculaurát de azt biztos nem veszek neki...


nálunk idén barbie-torta lesz, elég szépeket tudok, mindig másfélét kérnek a gyerekek, idén ez a kívánsága, az oviba meg MLpónis.

2013. júl. 28. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Tunderes tarsasjatek, vagy egyeb tarsasjatek, pl Candyland, foszforeszkalos Geomag, lányos LEGO, barbies tolltarto a ceruzainak, roller, görkori, vmilyen okosjáték, pl Make and brake extreme, Aqua bands gyöngykészlet......
2013. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1.vok: Nálunk tavaly volt Kittys torta,idén hercegnőset szeretne.

2.válaszoló jókat írt, de a roller kivételével szinte mind meg van.

a muffin baba az tuti nem lesz nálunk...nekem nagyon gagyi.

Nálunk az is baj hogy nem az a leülős típus,neki mozgós játék kell...

2013. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm az ötleteket. Igazából társasjáték is annyi van már, hogy 3 kupacba kellett szednem, és néhány hetente cserélem őket, mert egyrészt így nem unják meg őket, másrészt meg nem is férne el a polcokon.

Könyv is millió van, LEGO egy rahedli, playmobil szintén... az Aqua beads gyöngyöket próbáltuk de nem szereti, inkább a vasalhatósat. Rengeteg kézműveskedős holmi is van, ezeket szereti nagyon

Rollert nem szeretne, próbálta de valahogy nem jött be neki, inkább bicózik. Görkorihoz szerintem ügyetlenke lenne.

2013. júl. 30. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!