Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vennétek egy karácsonykor...

Mit vennétek egy karácsonykor 21 hónapos kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Bébitaxi, motor, építőkocka, autók, formabedobó, könyvek, plüssök, szerelőjátékok, barkácsgépek, labdák, csúszda, hinta, gyurma, ceruzák, formaigazító vannak...
2009. okt. 23. 22:46
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Van golyópálya, fakirakó, óriás dömper, szinte minden...
2009. okt. 23. 23:05
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem amiket leírtál azok közül bármelyik tökéletes lenne, ha nekem ennyi ötletem lenne 11 hónapos fiamnak boldog lennék. Ha rákeresel a napokban millió és egy hasonló kérdés volt.
2009. okt. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Legót.Az készség fejlesztő játék és minden gyerkőc szereti.Mindenképpen valami olyat ami a kis agyát megmozgatja játék közben.Fa építő kocka,vagy az a gömb amibe a különböző formákat kell beletenni.
2009. okt. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Duplo-t. Mi legalábbis azt fogunk venni akkor 22 hónapos kisfiunknak.
2009. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló!Ezek nem tippek voltak a kérdező részéről,hanem ezekkel már rendelkeznek.De hogy a kérdésre is válaszoljak én is a Duplora szavazok.
2009. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kedves előttem választ adó! Az első hozzászóló szerintem teljesen tisztába van azzal, hogy ezekkel már rendelkezik a kérdést feltevő. Ugyanakkor szerintetek nem túlzás ez?
2009. okt. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Vegyél Neki toronyórát lánccal:):):)
2009. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Mi a túlzás???

Nem értem:(

2009. okt. 24. 15:09
 9/17 anonim ***** válasza:
Babafotel,hintaló vagy libikóka vagy hipp hopp zebra,játszó asztalt,bicigli-tricigli,tanuló szék,tanuló kutyus,rajzolással kapcsolatost mágnese rajztábla,sátor,pazzule fa vagy nagy,gyurmázó készlet ami formákat csinál,laptop,telefon,elektromos motor vagy autó,habtapi,bugócsiga.
2009. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam most 28 hónapos és most kapott egy rajztáblát. Mármint egy kicsit amihez van egy toll, s annak a másik végével le is törölheti azt. Nem is drága, összesen 290 forintba került a teszveszen. Viszont imádja. Állandóan csak firkál és letörli magának. Szerintem a te fiadat is érdekelné. Én amikor másfél éves volt vettem neki nyomdakészletet, amit szintén imád. Igaz a keze is szép festékes, de hát az természetesen lemosható. Azt is a teszveszen vettem, 2400 forint volt a 45 részes. Remélem tudtam segíteni. Ha érdekel valamelyik, tudok segíteni, ki árul ilyet. Ezek természetesen teljesen újak.
2009. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!