Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor pisilt vagy kakilt...

Mikor pisilt vagy kakilt először bilibe a gyermeked?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Fiam nem tudatosan, nekem büszkeségek büszkesége olyan 7-10hónap körül "bilizet". 2évesen kezdte a szobatisztulást.

Lányom 16hónaposan lett teljesen szobatiszta, nála fel se tünt a bilihasználat.

2013. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudatosan vagy sikerult elcsipni? 12 hosan kaki, 13 hosann mar volt pisi is, de ezek csak veletlenek. 18 hos koratol szolt kakinal, 19,5 hos koratol pisinel is,
2013. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem, mert első gyerekem és fogalmam sincs, hogy ez a bilizés mikor jön el.Viszont mostanában annyi helyen hallom, hogy 16-17 honapos babák solnak pisinél meg kakinál.Az én lányom 16 hos, de ha nincs rajta pelus mindenhova pisil csak bilibe nem :D
2013. júl. 30. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:

a kicsilányom olyan 18 hónaposan már tudatosan - de csak addig ment neki amíg a nagyok táborban voltak utána el lett felejtve az h 2 hétig simán bilizett önmagától

újabb próba 2 évesen volt akkor 1 nap alatt lett éjjel nappal szobatiszta

viszont nem szól megy és felül a wc-re megtörli lehúzza felöltözik és akkor visít h nyissam meg a csapott neki :-)


a fiam anno a nagylányom miatt lett az 20-21 hónaposan neki is ment egyik napról a másikra


a nagylányomnál sokat szenvedtem

de inkád nappal mert ha leült játszani akkor megszűnt a világ és észre sem vette h bepisilt még 4 évesen is

éjjel viszont simán kiment ha kellet neki ö is olyan 22 hónapos kor körül hagyta el a pelust


ha nem figyel rá akkor add vissza a pelust rá

meg nézd meg pár hónap múlva mi a helyzet

nem kötelező hamar szobatisztának lenni

mondjuk én textilt használtam gondolom azért is akartak hamar megszabadulni tőle :-)))

2013. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Május-júniusban, az első nagy melegekben vettem le róla a pelust.18-19 hónapos volt akkor. Eleinte pisiltünk mindenhová, aztán elindult a pisi, elindult Ő is a bilire. Aztán volt egy kis szünet, sehogy, semmi pénzért nem volt hajlandó ráülni (akkor sem adtam rá vissza a pelenkát), aztán újra. :) Kb. 1 hónapja szobatiszta. Pisilni kell, megy, húzza a bugyiját, emeli a ruháját, ha végzett kéri a papírt... Alváshoz kell Neki pelenka, de ha felébred, le kell venni, s megy pisilni. A kakival bajban vagyunk, azt csak a pelusba hajlandó. Igaz szorulásos, s sokáig tart. :( Azt még hozzáteszem, hogy nem beszél a lányom! (Sokan írják, hogy akkor lehet elkezdeni a bilizést, ha tudja mondani, ha pisilnie kell. Szerintem bőven elegendő, hogy tudja jelezni a szándékát.)
2013. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igaza van nekem sem beszél a kicsilányom még e jelzi h kell neki

érdekes h a kakit mondja a pisit nem :-)))

2013. júl. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!