Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4,5 éves kisfiúnak való a...

4,5 éves kisfiúnak való a Tini nindzsa teknőcök mese változata? Vagy Batman, Supeman.

Figyelt kérdés

Ha nem, milyen mesék/sorozatok (kifejezetten fiús) való neki?


Mert lányoknak ezer meg egy van sorozat is, pl: Barbis, lovas, varázslós, hercegnős stb...



2013. júl. 31. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy én most fogom kapni a lepontozást itt az anyukáktól..


Az én kisfiam 4 éves és hát van hogy belefutunk olyan rajzfilbe a tv-n ami pl, transformers, vagy superman. Nagyn szereti. Ha valamelyik nagyon durva akkor szólik neki, hogy kapcsolja el. És kész. Ő is tudja, hogy nem szabad nézni (amiben lőnek). Az oviban is játszottak lövöldözős játékot a csoporttársaival. Hiába tiltom én itthon, ha más gyerekétől meg eltanulja.


Ezért azt beszéltük meg, hogy ha anya vagy apa szól, hogy ezt nem nézheted, akkor ki kell kapcsolni.

2013. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyik verzióról van szó, ugyanis több korosztálynak is készülnek sorozatok ugyanabból a témából. A Tini Nindzsák szerintem mehetnek, azonban például a Batman vagy Superman rajzfilmek főleg a nagyobbakhoz szólnak.


A Transformers csinál mostanában olyat, hogy egyszerre készít rajzfilmet a nagyoknak és kicsiknek. A Transformers: Prime nem nagyon való kiskorúaknak, viszont testvérsorozata, a Mentő Botok, kimondottan az ilyen korúaknak készült.

2013. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!