Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinálja hogy aludjon a...

Mit csinálja hogy aludjon a lányom? Már az őrületbe kerget!

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem szép dolog,de halálosan ideges leszek tőle!:(((

Soha nem volt jó alvó,de mostanában katasztrófa! 3éves múlt és kikészít az(a nem) alvásával.:(

Este 11kor alig akar elaludni,lefekvés után még képes volna órákig szórakozni. Reggel viszont már 7kor mászik ki az ágyából. Napközben erőszakkal tudom lefektetni,vagy alszik 1órát se,vagy csak játszik az ágyban. Ennek az az eredménye hogy alig hogy fel kell reggel,rá egy órára már elkezd ásítozni ettől én kivagyok. Sokszor annyira mérges leszek hogy kiabálok vele miért nem alszik még!:(

Tudom nem kéne,de nagyon kiakasztó.



2013. aug. 2. 10:20
 1/2 Kerria ***** válasza:

A családunkban az jött be, hogy elhagytuk a délutáni alvást... ennek eredményeként este 9kor fáradtan ment (önként) aludni, kérte az esti meséjét, és reggelig aludt.


Aztán elkezdett oviba járni. Mondtam az ovó néninek, hogy nálunk ez a helyzet az alvással, és mondta, hogy nem baj, meglátjuk mi lesz. Kb. 1 hónap múlva aludt a többiekkel, viszont az esti alvásideje is így maradt...


Lehet most a meleg is kedvezőtlen hatással van rá, próbálj meg türelmesebb lenni. A reggeli alvásnál meg az jött be nekünk, hogy redőnyt teljesen leengedem, így sötétben tovább tud aludni.


Nyugalom, kitartást!

2013. aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát ő magától elhagyja a délutáni alvást,és igen lehet hogy a meleg is rátesz,de sajnos télen sem alszik sokkal többet!:(

Már bele törődtem hogy ilyen keveset alszik de biztos hogy nem elég neki,mert egész nap csak tátog és délután 5-6óra felé totál megkattan. Akkor megyünk/vagyunk általában a játszótéren és olyan hisztiket levág hogy csak néznek,"beleköt" mindenkibe.

Remélem az óvoda változást hoz,mert már azon gondolkozom hogy valami baja van és orvoshoz kéne vinni!

2013. aug. 2. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!