Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jól cselekedtem? Ti hogyan...

Jól cselekedtem? Ti hogyan kezelitek ha extra hisztis a gyereketek? Mit csináljak hogy aludjon?

Figyelt kérdés

3éves lányommal kint voltunk a játszótéren. "Felébredt" és mentünk. Hozzáteszem a felébredtet azért tettem idézőjelbe mert 1,5óráig csak fetrengett de nem aludt!:( Pedig semmi nem gátolta ebben! Délelőtt is voltunk kint,igaz nem megyünk minden nap 2x,de ma voltunk.

5óra után indultunk el,de még a fűszálba is belekötött. Lökdöste a többieket az kellett neki ami a másiknál van vagy használ. Ha valaki hozzányúlt a dolgaihoz fellökte,még a kicsiket is pedig őket nem szokta. A kis barátnőjével összeveszett a hintán,pedig ő már hintázott egy csomót de amint meglátta hogy megy rohant utána. Aztán eszeveszett hisztibe kezdett taknya-nyála egybefolyt. Kértem hagyja abba,mert hazamegyünk,de rám is "idegbeteg módjára" elkezdett üvölteni hogy nem megy haza hagyjam békét! Az egész játszótér minket nézett!:(((

Én fogtam összeszedtem a motyónkat és hazajöttünk. Természetesen az utat végig üvöltötte. Itthon beraktam a zuhany alá és hideg vizet engedtem rá mert annyira belelovalta magát a hisztibe hogy nem sok híja volt hogy ráverjek!:( Utólag sajnálom,de akkor már nem tudtam vele mit kezdeni!

És az a legnagyobb baj hogy az utóbbi időben nem akar aludni napközben aminek ez az eredménye! Éjjel is felébred,nagyon ritka ha az éjszakát átalussza estétől reggelig.



2013. júl. 19. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.A víz csodát tesz,nekem is csak ez vált be,és hamar leszokott a hisztiről.
2013. júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Őszintén? Én kb a 2. lökés-elvétel-kötözködés után hazamentem volna. Aztán be a szobájába, lehet tombolni.

Ha nagyon nem nyugszik le, akkor tényleg a hideg víz a megoldás, bár a zuhany nekem drasztikus, de gondolom már nagyon ideges voltál.

2013. júl. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a hátulról fogjuk le és öleljük magunkhoz ez nem működik?
2013. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jól tetted a zuhant. De valószínű ő sem tehet róla, hogy így viselkedett, fáradt lehetett, ilyen melegben nehéz is aludni.

Az en lányom mar hetek óta nem bír aludni délután, es persze estére nem lehet vele bírni, es megis ugyanolyan későn alszik el, sőt egyre később. Ejszaka sem alszik jol mostanaban. Bízom abban, hogy ősztől visszaáll.

2013. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak beraktam volna a szobájába ott hisztizhet ,és nagy valoszinüségel beis aludt volna a hisztijébe .fáradt volt .
2013. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Így is úgy is muszáj lett volna zuhany alá tenni mert koszos volt! Fetrengett a homokban,meg a sok hisztitől ahogy törölgette az arcát,tiszta koszcsík lett.

Igen fáradt volt,de nem értem miért nem alszik?:(((

2013. júl. 20. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:

az én 3,5 éves fiam is ha nem alszik nagyritkán délbe akkor teljesen kifordul magából!

Szerintem jól tetted!Én elmondanám neki,hogy látod kislányom ezért kell aludni délben hogy erőre kapjál és jót tudjál játszani délután!Nállam ez beszokott vállni a fiamnál!

2013. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is a második ilyennél eljöttem volna aztán nem a játszótéren hanem arrébb akkorát lekevertem volna neki. Az ,hogy egyik nap nem tud aludni az nem feltétlenül az ő hibája. És rossz napja mindenkinek lehet de a határokon nem kell túl menni.


Kérdésre válaszolva : Jól tetted!

2013. júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!