Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 10 éves kislánynak még "való"...

10 éves kislánynak még "való" a barbie-torta?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy egyszerűbb lenne megkérdezni tőle,de meglepetést szeretnék okozni neki!

Ábrándos,minimax és babaimádó lánykáról van szó.

Szerintetek örülne neki?


2009. okt. 25. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor örül neki, ha barbizik , ha soha nem érdekelte konkrétan a barbi, akkor nem ez a legjobb ötlet.
2009. okt. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg melyik a kedvenc mese a minimaxon.Van ott Eperke v Fifi stb...És azt tetetném rá.

De ha nem jutsz dűlőre egy rózsaszín habosbabos torta is szép lenne!

2009. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

10 éves minimaxot?

Nah az is egy érdekes eset...

2009. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szereti a barbie-t,azért gondoltam, hogy jó ötlet,köszönöm a válaszokat,kritikát viszont nem kértem...
2009. okt. 26. 17:17
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Én 25 éves vagyok és szeretem a minimaxot, néha szoktam nézni.
2009. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10 éves miért ne nézhetne minimaxot? én 21 éves vagyok de némelyik mesét még én is elszoktam bámulni, amikor van időm rá!
2009. okt. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én 14 vagyok, és én is szoktam nézni minimaxot. :) persze nem órákat ülök a Fifi előtt, de szoktam nézegetni. néha. :)
2010. márc. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Néha rákapcsolok a Minimaxra, egyszer-kétszer már sikerült is elcsípnem Magyar Népmeséket. 24/L

A Minimax gyerekcsatorna, és a 10 éves is gyerek, tehát miért ne nézhetné?


Ha szereti a Barbie-t, akkor örülni fog a tortának.

2010. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!