Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használt gyerekjátékokat a...

Használt gyerekjátékokat a piacról vagy a netről érdemesebb venni, és miért?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak a netes változatról tudok nyilatkozni, piacon nem voltam, mert két kisgyerek mellett nincs rá idő, hogy felfedezzem a jó helyeket, meg talán bizonytalan is, hogy épp lenne-e jó játék, vagy nem.


Vaterán, teszveszen, aprod-on, jofogas-on, vagy ha van ismerősöd, akkor ebay-en (angol, német) oldal nagyon érdemes vásárolni, szuper játékokat lehet venni töredék áron. Meg kell nézni, hogy kitől vásárolsz, ha olyantól veszel, aki ezzel nagyban foglalkozik, akkor előfordulhat, hogy silány minőségű cuccot kapsz. Meg kell nézni az értékeléseket, és nem rendelni olyantól, akinek több tíz negatívja van.


Nekünk a legtöbb játék használt, az ebay-ről vettem a többségét, de épp a múlt hónapban vettem át egy teszveszes anyukától néhány játékot csomagban. Így még jobban megérte, mintha egyenként kellett volna más-más eladótól. Tökéletes Play Doh szettet vettem, 1.800 Ft-ért, most láttam a Tesco-ban, 7.000 Ft az ára.


Én mindenképpen biztatlak a netes vásárlásra!

2013. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mindkét helyen szoktam vásárolni,de tény hogy az utóbbi időben a piacos vásárlást részesítem előnyben mert a tesz-vesz,vaterán nagyon elszálltak az árak és még a posta is rájön!Sok időt kell rászánni,hogy kutakodj olcsó de jó játék után és arra meg nekem nincs időm két pici gyerek mellett!Így marad a helyi piac ahol nagy banános kartonokba turi-durizunk a 3 éves fiammal addig a fél éves kisöccse alszik a babakocsiba!Nem okoz gondot mert amúgy is kell mennem zöldség,gyümölcsért a piacra!
2013. aug. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!